KATASTROFA w Opolu! Nawet muzyków zamurowało, przestali grać w połowie piosenki

KATASTROFA w Opolu! Nawet muzyków zamurowało, przestali grać w połowie piosenki Źródło: fot. Youtube.com

Tegoroczne Opole pełne było zaskoczeń. Co roku ta miejscowość staje się centrum polskiej piosenki na dni festiwalu po wielkich pracach organizacyjnych, jednak nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Tym razem zamurowało nawet muzyków, przestali grać w połowie piosenki.

55. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu nie był najlepszą edycją z dotychczasowych. Do tego, podczas występu jednej z gwiazd organizatorzy zaliczyli tak dużą wpadkę, że była ona po prostu katastrofą. Trzeciego dnia festiwalu, podczas koncertu "Od Opola do Opola" wydarzyło się coś tak szokującego, że nawet muzycy przestali grać w połowie piosenki ze szczerego zdziwienia i zmieszania.

Opole zaliczyło kolejną wpadkę

Podczas występu Sarsy, kiedy to artystka starała się najlepiej jak potrafi wykonać piosenki "Volta" oraz "Motyle i ćmy" doszło do katastrofy. Problemy techniczne właściwie zupełnie uniemożliwiły jej bezstresowe kontynuowanie śpiewu. Wokalistka już na samym początku samym początku wykonywania utworu "Motyle i ćmy" wyraźnie sygnalizowała, że ma problemy z odsłuchem. W końcu muzycy przestali grać. Organizatorzy zdecydowanie nie popisali się w tym momencie. Po pierwsze, coś musiało pójść nie tak w przygotowaniach, skoro w ogóle doszło do tej sytuacji, a po drugie, praktycznie nie zareagowali, aby pomóc artystce. Dobrze, że Sarsa nie straciła zimnej krwi. Kiedy nikt jej nie pomógł, rzuciła do fanów: "Bywa tak, że zdarzają się problemy techniczne. Dokończycie ze mną?", na szczęście publiczność już stanęła na wysokości zadania i pomogła piosenkarce. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Tusk wykończy Platformę?! Koszmar Schetyny o krok od realizacji
  2. O wpisie Kaczyńskiej mówi dziś cała Polska. Porusza do łez
  3. Szczere wyznanie Kożuchowskiej. Co na to jej mąż?
  4. „To koniec Polsatu”. Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw
  5. Wpadka Rusin przejdzie do historii DDTVN. Internauci zwijają się ze śmiechu
Źródło: plotek.pl Następny artykuł