Z pewnością tegoroczny festiwal w Opolu będzie śnił się Jackowi Kurskiemu po nocach przez kolejne lata. Po licznych kontrowersjach przyszła pora na kolejną wpadkę.

Zamieszanie związane z organizacją imprezy najwyraźniej przełożyło się na sprzedaż biletów na wydarzenie. Tak fatalnych wyników nie odnotowano jeszcze nigdy.

Organizatorzy festiwalu są tak bardzo przerażeni sytuacją, że zaczęli rozdawać bilety za darmo, by ratować sytuację. Mają nadzieję, że dzięki temu uda im się zapełnić amfiteatr.

Lokalne radio na potęgę rozdaje zaproszenia na festiwal, w kafejce spotykam kolegę, który pyta czy nie potrzebuje ktoś biletów bo dostał darmową pulę i nie wie co z nimi zrobić… Nawet związkowcy, którzy mieli być zwożeni autobusami by zapełnić widownię wybrali… pielgrzymkę do Częstochowy – mówi Radek Kobiałko, reżyser i twórca widowisk telewizyjnych.

Przeciwnicy już drwią z Jacka Kurskiego, że jego festiwal zapowiada się tak słabo, że ludzie nie chcą na niego przyjść nawet za darmo. Zauważają również, że w takim razie to podatnicy zapłacą ze swoich kieszeni za imprezę organizowaną przez TVP.

źródło: opole.wyborcza.pl

...

Zobacz również

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków