Opiekunka poiła dziecko piwem, bo chciała je uśpić. Nagranie zobaczyła matka

Opiekunka poiła dziecko piwem, bo chciała je uśpić. Nagranie zobaczyła matka Źródło: screen/youtube/

Opiekunka dopuściła się czegoś strasznego. Zajmując się dzieckiem postanowiła nie tylko sama spożyć alkohol, ale również podzielić się z małą dziewczynką. Kobieta tłumaczyła się w absurdalny sposób.

Opiekunka powinna sprawić, by dziecko pod nieobecność rodziców było w pełni bezpieczne. Niestety ta kobieta, najwyraźniej zupełnie nie wiedziała, jak powinno się zajmować maluchami i co gorsza, znalazła sobie dla tego wszystkiego "świetne wytłumaczenie". Ciężko uwierzyć, że dopuściła się czegoś takiego.  

Opiekunka dała dziecku alkohol. Sobie też nie żałowała 

Całe zdarzenie miało miejsce w Indonezji, gdzie młoda dziewczyna pracowała jako opiekunka nad dziećmi. Matka powierzyła jej swoją córkę, będąc przekonaną, że ta jest profesjonalistką i odpowiednio zajmie się jej pociechą. Okazuje się, że młoda kobieta postanowiła zajmować się dzieckiem na własnych zasadach. Trzymając dziewczynkę na kolanach, nie tylko sama raczyła się piwem, ale również chętnie częstowała swoją podopieczną. Gdy opiekunka wstała na chwilę, kilkuletnie dziecko chwyciło za puszkę, chcąc napić się jej zawartości, co niezwykle ją rozbawiło. 

Jak się później okazało, opiekunka miała bardzo oryginalne, ale jej zdaniem, stosowne wytłumaczenie. Otwarcie wyjawiła, że dała dziewczynce piwo, by ta szybciej poszła spać. Co więcej, wprost przyznała, że tak jak inni dają dzieciom mleko, tak ona daje im alkohol. Zapewne nikt nie jest w stanie uwierzyć, że takie zdarzenie miało miejsce i było w taki sposób tłumaczone. Niestety wszystko jest prawdą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

  

Matka dziewczynki o wszystkim się dowiedziała 

Cały proceder, jakiego dopuściła się kobieta, został nagrany i nie umknął uwadze matce dziewczynki. Ta nie zamierzała kryć swojego oburzenia i zdecydowała się zemścić na niani, którą sama zatrudniła. Postanowiła upublicznić nagranie, by nie tylko Internet poznał prawdę na temat opiekunki, ale by również było to przestrogą dla innych rodziców.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: POPULARNE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News