18-latka miała być "miła". Molestowała dwu i trzyletnie maleństwa

18-latka miała być "miła". Molestowała dwu i trzyletnie maleństwa Źródło: Fot. Max Pixel

Opiekunka do dziecka to osoba, która powinna wzbudzać u nas zaufanie. W końcu powierzamy jej na kilka godzin nasze dzieci i liczymy, że się dobrze nimi zajmie. Ta jednak taka nie była. 18-latka miała być miła i doświadczona, a okazało się, że molestuje dwuletnie i trzyletnie maleństwa.

Opiekunka do dziecka powinna mieć nienaganną opinię. Każde zdobyte przez nią doświadczenie pomaga jej tylko w znalezieniu pracy. Jeżeli jest młoda i kompetentna, to idealnie nadaje się do opiekowania dziećmi, nie tylko w domu, ale i w przedszkolu. Niestety, niektóre kobiety wykorzystują to na własny, nieraz obrzydliwy sposób.

Opiekunka do dziecka chciała spełnić swoje marzenie

18-letnia Brytyjka, Sophie Elms, chciała spełnić swoje marzenie i została opiekunką do dzieci w miejscowym żłobku. Miała zachwycające CV. Nic dziwnego, że władze przybytku chciały mieć ją u siebie. Wbrew pozorom ciężko jest o dobrego pracownika w tej branży. Jej profil na Facebooku potwierdzał to, że jest to ułożona nastolatka. Nikt nie spodziewał się, iż ma mroczną stronę. Dziewczyna, gdy tylko zaczęła pracę, knuła, jak tu wprowadzić swój plan w życie. Sophie Elms miała molestować 2-letnie i 3-letnie dzieci w naprawdę okropny sposób. Wszystko to nagrywała i dzieliła się materiałami z innymi pedofilami w sieci. Miała pecha, bo na filmy trafiła również policja.

Postawiono jej 16 zarzutów

Opiekunka do dziecka została znaleziona i postawiono jej aż 16 zarzutów. Między innymi oskarżona jest o napaść na tle seksualnym poprzez penetrację, napaść seksualną przez dotykanie, oskarżenia o nieprzyzwoite obrazy i twardą pornografię oraz rozpowszechnianie pedofilskich treści. Wszystko to działo się między 2016 a 2018 rokiem. Jej dziwne skłonności podkreśla fakt, iż na jej komputerze policja zabezpieczyła film, na którym obcy człowiek współżyje ze zwierzętami. Rodzice, sąsiedzi oraz cała Wielka Brytania są w szoku po tym, co zobaczyli. Nikt się nie spodziewał, że miła i jakby się wydawało i kompetentna osoba, może dopuścić się takich obrzydliwych czynów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka będzie miała traumę do końca życia

Rodzice jednej z molestowanych dziewczynek przyznali, że to zmieniło ich życie na zawsze. Ich córeczka ma ciągłe lęki, kopie, krzyczy i nie chce jeść. Trauma zostanie z nią do końca życia. - Całkowicie zniszczyłaś nasze życie. Nie możemy zostać w Swindon ze strachu, że pewnego dnia wpadniemy na ciebie, dlatego doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie, jeśli się przeprowadzimy. Całe to przerażające wydarzenie dosłownie rozbiło naszą rodzinę, która wciąż nie może się pozbierać - powiedziało jedno z rodziców. 18-latka została skazana na 7 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności. W więzieniu nie będzie miała lekko, gdyż takie osoby zawsze są tam źle traktowane. Internauci uważają, że to i tak za mała kara za czyn, jakiego się dopuściła.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Poruszający apel Wojciechowskiej. Chodzi o życie wielu istnień
  2. Skandal. Na terenie byłego obozu koncentracyjnego powstanie muzeum kiełbasy
  3. Mamed Chalidov o swojej chorobie: „Miesiąc walczyłem sam, po miesiącu poddałem się”
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Popularne.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News