Zamontował kamery przez podejrzane zachowanie żony. Obejrzał nagranie i natychmiast wezwał policję

Zamontował kamery przez podejrzane zachowanie żony. Obejrzał nagranie i natychmiast wezwał policję Źródło: screen youtube.com/True Crime Daily

Jego żona pracowała jako opiekunka do dzieci. Podejrzane zachowanie kobiety zmusiło męża do zamontowania kamer w domu. Kiedy zobaczył nagranie, natychmiast wezwał policję.

Opiekunka do dzieci to bardzo odpowiedzialny zawód, bo w końcu rodzice oddają w ich ręce swoje najdroższe skarby, dla których są gotowi zrobić dosłownie wszystko. Niestety, co jakiś czas trafiają do nas informacje o osobach, które ten zawód wykonują w karygodny wręcz sposób. W tym przypadku policję o wszystkim poinformował mąż oskarżonej.

Wielu rodziców zmaga się z tym problemem, że oboje muszą pracować, aby swojemu dziecku umożliwić życie na odpowiednim poziomie. W takim wypadku, jeżeli nie można go zostawić pod opieką dziadków, zostaje do wyboru przedszkole lub profesjonalna opiekunka do dzieci. Niestety nawet osoba ze świetnymi referencjami może okazać się potworem.

Opiekuna do dzieci z piekła rodem

Desire LaBlanc chcąc pozostawić swoje dziecko pod najlepszą możliwą opieką, poszła za radą swoich znajomych, którzy zarekomendowali jej tę samą osobę. Ich opiekunka do dzieci prowadziła we własnym domu przedszkole, gdzie zajmowała się maluchami.

Początkowo nic nie wyglądało podejrzanie, ale mąż 28-letniej Christiny Williamson, która wzięła na swe barki doglądanie dzieci, usłyszał od jednej z podopiecznych małżonki niepokojące słowa. To go skłoniło do zamontowania w swoim domu ukrytych kamer, które ostatecznie pokażą, czy w jego domu dzieje się naprawdę coś złego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety intuicja mężczyzny nie zawiodła go i kiedy zaczął przeglądać nagrania, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Jego żona zachowywała się skandalicznie. Na nagraniach widać, jak trzęsie dziećmi, jakby były szmacianymi lalkami. Dodatkowo przyciska ich twarz do dywanu i przytrzymuje.

Zdarzało się również, że kobieta wsadzała dzieciom chusteczki do ust, aby te przestały płakać lub pozostawiała je same w domu, bez żadnej opieki czy nadzoru, a sama wychodziła z mieszkania. Tego było już za wiele i mężczyzna postanowił natychmiast powiadomić policję o tym, co robi jego żona ze swoimi podopiecznymi.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Z takim materiałem dowodowym wina oskarżonej była oczywista i sąd skazał 28-latkę na 5 lat pozbawienia wolności. Jako okoliczność łagodzącą przyjęto świadectwo biegłych, którzy badali dzieci i nie stwierdzili u nich trwałych urazów kilka miesięcy po piekle, jakie przeszły.

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  4. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

źródło: Topniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News