2-letnią córkę trzymał w klatce i głodził. Powód budzi wyłącznie obrzydzenie

2-letnią córkę trzymał w klatce i głodził. Powód budzi wyłącznie obrzydzenie Źródło: .

Opieka dla dziecka powinna być dobierana bardzo starannie. Wiedzą o tym wszyscy - z tego powodu matki, zanim zatrudnią opiekunkę do dziecka, robią casting kobietom, które mają w przyszłości zapewnić ich dzieciom bezpieczeństwo pod nieobecność rodziców. Pewien ojciec postanowił jednak sprawować opiekę nad swoim dzieckiem na wyłączność. Aby ułatwić sobie zadanie trzymał własną córeczkę w klatce. Przerażające zdjęcia właśnie obiegły sieć.

Opieka dla dziecka to bardzo odpowiedzialne zadanie. Podjął się go mężczyzna, który postanowił wykorzystać swoją władzę i w bardzo okrutny sposób zemścić się na byłej żonie, z którą rozwiódł się w przykrych okolicznościach. W tym celu trzymał on własną córeczkę w małej, ciasnej klatce. Powód jego zachowania budzi obrzydzenie.

Będzie potrzebna nowa opieka dla dziecka, które własny ojciec trzymał w klatce. Teraz zajmuje się nim prokuratura

Powód dla jakiego ojciec trzymał dziecko w klatce, może budzić wyłącznie obrzydzenie. Mężczyzna zrobił to, aby uderzyć we własną żonę. W tym celu wykorzystał córkę, nad którą akurat sprawował opiekę. Wysłał swojej byłej kilka zdjęć, na których małe dziecko płacze zamknięte w klatce.

Xu Qian to ojciec dziecka, który jest autorem wstrząsających fotografii, na których 2-latka zamknięta jest w ciasnej, metalowej konstrukcji. Dziewczynka, znajdująca się w niej, nie była w stanie nawet płakać. Bała się, że jeśli będzie płakała, to jej tata ukarze ją za to w jeszcze bardziej okrutny sposób, który ciężko sobie nawet wyobrazić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Xu Qiana zgłosiła całą sprawę na policję. Co ciekawe, funkcjonariusze pierwotnie zignorowali ją. Dopiero po kolejnych zgłoszeniach postanowili wszcząć postępowanie i zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że nie tylko zamknął on własne dziecko w klatce, ale także bił je i głodził - tak, jak swoją byłą żonę, zanim ta, po miesiącach horroru zdecydowała się z nim rozstać.

Nie wiadomo co obecnie dzieje się z dzieckiem. Najważniejsze, że ojciec nie ma już możliwości sprawowania nad nim opieki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło:  Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News