T-Mobile wściekł klientkę, więc... staranowała ich salon i zaparkowała w nim auto (video)

T-Mobile wściekł klientkę, więc... staranowała ich salon i zaparkowała w nim auto (video) Źródło: źródło: youtube.com

O tym, że ze wściekłą kobietą lepiej nie zadzierać, przekonał się już niejeden mężczyzna. W swoim szale płeć piękna staje się płcią niszczycielską. Kobiety są wtedy zdolne do niecodziennych rzeczy. Udowodniła to pewna Amerykanka z Palm Springs w Kalifornii.

Nic nie zapowiadało, że wizyta w salonie jednego z największych operatorów sieci komórkowej na świecie zakończy się w ten sposób. Wściekła na swojego operatora kobieta postanowiła dać upust swojej złości chyba w najbardziej niszczycielski sposób, jaki był w jej zasięgu.

Nie wiadomo czym kobieta tak się zdenerwowała w sklepie, ale chyba faktycznie miała powód. W końcu nie codziennie ktoś wjeżdża do salonu sprzedaży T-Mobile. Na nagraniu widać jak samochód Amerykanki taranuje szybę lokalu, a potem jak gdyby nigdy nic wjeżdża do środka.

Kobieta swoją wściekłością musiała siać nie tylko zniszczenie, ale także strach wśród postronnych. Film z incydentu ukazuje bowiem, jak mężczyźni znajdujący się w pobliżu sklepu uciekają w popłochu. Nawet kamerzysta się oddalił, kiedy kobieta wysiadła z auta i kawałkiem rozbitego okna zaczęła niszczyć znajdujący się wokół niej sprzęt elektroniczny.

https://www.youtube.com/watch?v=48MRT4i3c94

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News