Do redakcji Pikio.pl został przesłany przez policjanta film, na którym operator telewizji TVN24 ma wkładać puste butelki po piwie do śmietnika przy akademiku, gdzie spali policjanci. Jaki miał być cel? Według policji, dziennikarze chcieli dyskredytować funkcjonariuszy odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na Światowych Dniach Młodzieży. 

Do skandalicznego zdarzenia doszło przy częstochowskich akademikach zamieszkiwanych przez policjantów. Na nagraniu widać jak ekipa TVN24 wkłada do śmietnika puste butelki po piwie Heineken.

Najprawdopodobniej próbowali nagrać materiał na temat „rzekomego” zatrucia się policjantów jedzeniem przy okazji Światowych Dni Młodzieży, a jako prawdziwą przyczynę niedyspozycji zasugerować spożycie alkoholu.

Mężczyźni złapani na gorącym uczynku zachowują się dosyć podejrzanie. Starszy kamerzysta nerwowo i nieskładnie próbuje wytłumaczyć całą sytuacje, gdy w tym czasie reporter przeskakuje z nogi na nogę udając, że go tam nie ma.

Jeśli policja ma rację, to przypominają się najbardziej żenujące metody tabloidów…

Jest też stanowisko najsłynniejszego policyjnego profilu w sieci.

policja stanowisko

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.