Kobieta chciała wyglądać jak dmuchana lalka. Efekt operacji plastycznych przeraża!

Kobieta chciała wyglądać jak dmuchana lalka. Efekt operacji plastycznych przeraża!

Operacje plastyczne były dla niej formą terapii. Już od dzieciństwa marzyła by wyglądać jak lalka. Jednak sprawy wymknęły się spod kontroli i zamiast promieniować pięknem, wielu odstrasza.

Operacje plastyczne są jednym z najbardziej radykalnych sposobów na zmianę swojego wyglądu. Niektórzy korzystają z pomocy trenera, inni szukają pomocy u dietetyka. Dla Victorii Wild to jednak było za mało. Postanowiła się położyć pod nóż chirurga plastycznego.

Victoria Wild chciała wyglądać jak lalka. Operacje plastyczne zmieniły jej wygląd dramatycznie

Urodziła się na Łotwie. Dorastając, postanowiła, że w przyszłości będzie wyglądać jak dmuchana lalka. Swoje marzenie spełniała konsekwentnie. Ona i jej chłopak postanowili dramatycznie zmienić wygląd kobiety. Do dziś na ten cel wydali niemalże 170 tysięcy złotych! Gigantyczny biust Victoria zawdzięcza silikonowym implantom. Powiększone usta zyskała dzięki zastrzykom z botoksu. Wykonała plastykę brzucha, powiększyła także pośladki. Jej twarz - dziś mocno karykaturalna zmieniła się dzięki zwężeniu skrzydełek nosa. Zmieniła układ kości policzkowych. Zaingerowała niemal w każdą część swojego ciała. Victoria przyznaje, że jej wygląd... jej się podoba! Piersi, nieprawdopodobnych rozmiarów robią wrażenie. Ogromne usta, w parze z dość ostentacyjnym makijażem - wyróżniają się. Kiedy idzie ulicą, ludzie spoglądają w jej stronę. Ona sama przyznaje, że w takich momentach czuje się jak seks bomba. Kobieta prowadzi Instagrama i niemal codziennie karmi swoich fanów nowymi zdjęciami. Kobietę obserwuje ponad dwieście tysięcy użytkowników, jej zdjęcia zbierają niebagatelne liczy komentarzy. Aż trudno uwierzyć, że po tylu operacjach Victoria wciąż może się podobać. - Piękna księżniczka - pojawia się w komentarzach. - Jesteś przepiękna! - czytamy dalej. W niektórych komentarzach pojawiają się dość niecenzuralne zwroty, komentujące wygląd kobiety. Nierzadko zdarza się, że mężczyźni proponują jej pracę za pieniądze.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pomimo kontrowersji spowodowanych wyglądem modelki, ona publikuje w Internecie mocno erotyczne filmy. Nierzadko ubrana w seksowną bieliznę tańczy, flirtując z kamerą. Z pewnością rozbudza wyobraźnię niejednego mężczyzny, jednak jak sobie radzi z tak "dużym ciężarem" na co dzień? Okazuje się, że wzbudzenie zainteresowania mediów "osobliwym wyglądem" nie jest trudne. Jednak życie z ciężarem gigantycznych piersi i zmiany, jakich dokonuje chirurg mogą wpłynąć na życie bezpowrotnie. Komplikacje zdrowotne są niebagatelne: problemy z kręgosłupem, krwiaki, uszkodzenia skóry czy blizny. Implant w każdej chwili może wypaść, nagłe powiększenie piersi rozciąga dramatycznie skórę - na niej powstają rozstępy. Pacjentki nierzadko nie stosują się do zaleceń lekarza, stąd prowadzą dość aktywny tryb życia. Podczas wytężonego treningu może dojść do przesunięcia się implantów. Victoria wygląda mocno karykaturalnie. Ciekawe, czy znudzi się jej ten wygląd. IG/victoriawildofficial operacje plastyczne Tak wyglądała dziewczyna kilka lat temu/zdj. popularne.pl operacje plastyczne Instagram/victoriawildofficial



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda nie ma łatwo. Skrytykowała go nawet światowej sławy modelka
  2. Znana modelka znaleziona martwa na jachcie miliardera! Instagram płacze
  3. Oblali jej twarz kwasem. Dzisiaj modelka znowu jest przepiękna (ZDJĘCIA)
Następny artykuł