Wydała fortunę na operacje plastyczne, chce całkowicie zmienić swój wygląd. Internauci wylewają na nią wiadro pomyj

Wydała fortunę na operacje plastyczne, chce całkowicie zmienić swój wygląd. Internauci wylewają na nią wiadro pomyj Źródło: .

Operacje plastyczne kosztowały ją majątek. Kobieta nie żałuje jednak, bo uważa, że dzięki nim stała się piękna. Internauci są zupełnie innego zdania. Twierdzą, że teraz kobieta wygląda wręcz obrzydliwie, a zabiegi oszpeciły ją. Nieustannie wylewają na nią wiadro pomyj. Kobieta puszcza to jednak mimo uszu.

Operacje plastyczne oszpeciły ją zdaniem internautów. Obecny wygląd jest jednak jej spełnieniem marzeń. Kiedy tylko otrzymała możliwość zrobienia sobie pierwszej operacji, zgodziła się bez dłuższego zastanowienia. Dzisiaj wykonała ich już kilkadziesiąt. Użytkownicy sieci uważają, że zdecydowanie przesadziła. Powinna zatrzymać się na pierwszych niewielkich modyfikacjach związanych z sylwetką.

Operacje plastyczne oszpeciły jej wygląd. Kobieta uważa jednak, że dopiero teraz jest piękna

Kristen Snider to 28 latka. Na co dzień mieszka w USA. Mieszkańcy, których mija na co dzień kupując bułki w pobliskim sklepie nie mogą jednak na nią patrzeć. Ich zdaniem to "żywa lalka". Dziewczyna nie zgadza się jednak z ich opiniami. Uważa, że dopiero teraz ma pociągającą urodę.

Jak informuje "Fox News" Kristen przeszła około 20 operacji plastycznych, które znacznie zmieniły jej wygląd. Powiększyła sobie piersi. Usunęła nadmiar tłuszczu niemal z całego ciała. Zmieniła wygląd swojego nosa, a także niemal całej twarzy. Powiększyła sobie także pośladki, zgodnie z panującą modą w USA, gdzie kobiety o dużych pupach są uważane za seksowne.

Internauci widząc po raz pierwszy Kristen po wszystkich operacjach oniemieli. Następnie zaczęli wylewać na nią wiadro pomyj.

 - Wyglądasz naprawdę źle. Powinnaś poprzestać na kilku operacjach. Uzależniłaś się od tych zabiegów - stwierdza zażenowana użytkowniczka.

 - To żywa lalka Barbie... - uważa ktoś inny.

 - Serio? To już nie jest seksowne. Wyglądasz jak zrobiona z plastiku - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Operacje Kristen kosztowały setki tysięcy dolarów

Za swoje operacje Kristen zapłaciła prawie 200 tys. dolarów. To prawie 800 tys. złotych. Kobieta nie żałuje jednak wydanych pieniędzy. Uważa, że gdyby mogła to wydałaby je ponownie na swoje ciało, które traktuje w specjalny sposób. Uważa, że jest ono "płótnem", a lekarz to swego rodzaju malarz-artysta.

 - Traktuję moje ciało jak płótno, które staje się pięknym obrazem - wyznała w rozmowie z "Fox News".

Na Instagramie Kristen obserwuje dzisiaj prawie 55 tys. osób.

Fot. instagram.com/krissyk.xo

ZOBACZ TAKŻE

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę
  5. Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu 
  6. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News