Kultowa piosenkarka otrzymała ważne ostrzeżenie. W grę wchodziło jej zdrowie i wygląd

Kultowa piosenkarka otrzymała ważne ostrzeżenie. W grę wchodziło jej zdrowie i wygląd Źródło: "Klan" TVP1

Operacja plastyczna jest dla wielu kobiet skutecznym sposobem na odmłodzenie swego wyglądu. Nad udaniem się na zabieg miała zastanawiać się także jedna z kultowych polskich wokalistek. Ostatecznie odradziła jej to jednak dobra przyjaciółka, także znana polskim widzom ze swej pracy artystycznej.

Operacja plastyczna staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem, chociaż niesie oczywiście za sobą spore ryzyko. Media obiegają bowiem od czasu do czasu historie ofiar podobnych praktyk, które przesadziły z ilością "poprawek" lub znacząco podupadły przez nie na zdrowiu.

Operacja plastyczna nigdy nie skusiła Izabeli Trojanowskiej

O negatywnych skutkach operacji plastycznych wie doskonale także Izabela Trojanowska. Jako że pomimo upływu lat wokalistka wygląda naprawdę świetnie, wielu fanów podejrzewało ją o liczne zabiegi. Sama zaznacza jednak, że nigdy nie zdecydowała się na "poprawianie" urody. Przed niebezpieczeństwem związanym z zabiegami ostrzegła ją za życia Krystyna Sienkiewicz.

- Powiedziała: "Nie rób tego nigdy. Ja robiłam, robiłam, robiłam, ściągałam skórę za uszami i mam pergamin. Ta skóra już nie ma grubości". Ja to zrozumiałam i teraz powtarzam osobom, które mają zamiar się liftingować w sposób drastyczny. Wszystko można zrobić delikatnie. Chyba Darek Kordek powiedział ostatnio, że dopóki nie widzi, że kobieta coś robiła z twarzą, to jest w porządku. (...) Wydaje mi się, że ma rację, wszystko z umiarem - ujawniła Trojanowska w programie "Gwiazdy Cejrowskiego".

Izabela Trojanowska zaprzeczyła licznym plotkom

- Każdy chciałby być bogaty, zdrowy, piękny i mądry. Tak nie jest i trzeba starzeć się godnie. (...) Przysięgam, nie miałam ani jednego liftingu i z tego jestem dumna. To widać po szyi. Trudno, jest jak jest. Wydaje mi się, że młodość to jest stan ducha. Jasne, że chodzę do kosmetyczki i nawet mogę powiedzieć, co fajnie pomaga. Starzeć się godnie i być zadbaną jest lepiej, niż starzeć się byle jak, tylko ze złością patrzeć: "o, ta ładna, pewnie się pokroiła". Pokroić się jest najprościej - opowiedziała także gwiazda w bardzo szczery sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatecznie uwielbiana przez Polaków wokalistka nigdy nie zdecydowała się więc na operację plastyczną. Wszelkie domysły dotyczące jej ewentualnych "poprawek" urody są jedynie wymysłami fanów lub plotkarskich portali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny dramat Zenka Martyniuka. Wielu z nas przeżywa to samo
  2. Potężny rottweiler wystraszył się panicznie. Powód ścina z nóg
  3. Tak wyglądała Anna Przybylska, gdy była w wieku córki. Nieprawdopodobne podobieństwo
  4. Mąż porzucił żonę. Szybko pożałował, zbieramy szczęki z podłogi
  5. Marta Manowska się ZAKOCHAŁA! Kto zdobył serce pięknej gwiazdy TVP?
  6. Karolina Szostak pokazała bardzo odważne zdjęcie. Rozpaliła nim fanów do czerwoności!

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News