Dagmara z "Królowych życia" usłyszała po operacji nogi najgorszą diagnozę. Nie chciała uwierzyć, a oczy zaszły jej łzami

Dagmara z "Królowych życia" usłyszała po operacji nogi najgorszą diagnozę. Nie chciała uwierzyć, a oczy zaszły jej łzami Źródło: youtube

Operacja nogi zakończyła się sukcesem, ale słowa, które padły z ust lekarzy, nie sprawiły, że Dagmara z "Królowych życia odetchnęła z ulgą. Niestety, lekarze nie mieli dla niej dobrych wiadomości. Kobieta usłyszała najgorszą z możliwych diagnozę.

Operacja, którą po wypadku miała przejść Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" miała spowodować, że kobieta znowu będzie mogła się sprawnie poruszać. Widzowie w ostatnich odcinkach jednego z najbardziej popularnych programów TTV, widzieli Dagmarę, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Operacja odbyła się, ale lekarze nie przekazali bohaterce programu dobrych wieści. 

Operacja nogi zakończyła się sukcesem, ale lekarze przekazali dramatyczną diagnozę 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" nie ma ostatnio dobrego okresu. Kobieta niedawno dowiedziała się, że nie jest w ciąży, co nie do końca byłyby jej na rękę, ale sprawiała wrażenie rozczarowanej całą sytuacją. Jeszcze wcześniej widzowie byli świadkami jej wypadku, po którym gwiazda "Królowych życia" pojawiała się na wózku inwalidzkim. Fani myśleli, że z ich ulubioną bohaterką wszystko jest już dobrze, bo kobieta wybrała się nawet na wakacje, ale okazuje się, że nie sprawy nie wyglądają tak pomyślnie. 

Dagmara trafiła do szpitala, by lekarze zajęli się jej nogą. Operacja zakończyła sukcesem, ale niestety lekarz przekazał jej dużo gorsze wiadomości. 

Czy potrzebna będzie kolejna operacja?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na wizycie u lekarza, która odbyła się już po operacji, Dagmara usłyszała, że jej staw skokowy jest praktycznie nie do uratowania. Lekarz zasugerował, że wymaga on usztywnienia, na co "Królowa" zareagowała łzami w oczach.

- Nie mówmy o tym, bo pan doktor uratuje mi nogę - powiedziała Dagmara Kaźmierska

Niestety, lekarz stwierdził, że nie ma nadziei na odratowanie nogi. Dla Dagmary już usztywniony staw skokowy jawił się jako tragedia. Kobieta uznała, że nie podejmie się takiego leczenia. Postanowiła zmienić lekarza. Ten uznał, że usztywnienie nie jest konieczne i zalecił jej rehabilitacje, na które ochoczo przystała. 

Dzisiaj grzeje: 1.Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Mama Zenka Martyniuka niespodziewanie złapała za mikrofon na antenie TVP. Niezwykłe wydarzenia na scenie

Póki co nie wiadomo, jak dalej będzie wyglądało leczenie Dagmary. Możliwe, że kolejna operacja nie będzie już potrzebna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News