22-latka uzależniła się od opalania. Wygląda jak czarnoskóra, o co pretensje mają internauci

22-latka uzależniła się od opalania. Wygląda jak czarnoskóra, o co pretensje mają internauci Źródło: instagram/dirtyyhippie_/

Opalanie na słońcu, natryskowe, balsamem czy na solarium - możliwości jest naprawdę wiele, jednak każda z nich stosowana w nadmiarze, może przysporzyć nam wielu problemów zdrowotnych. Ta 22-latka uzależniła się od opalania i wygląda, jak czarnoskóra, o co pretensje do niej mają internauci.

Sztuczne opalanie może być o wiele bardziej szkodliwe dla naszej skóry i zdrowia niż takie, podczas którego spędzamy co najmniej kilkanaście minut wylegując się na słońcu. Wciąż jednak wiele kobiet oraz mężczyzn nie może sobie go odmówić wiedząc, że nawet w zimie może wyglądać, jakby dopiero wrócili z rajskich wakacji.

Są mimo wszystko tacy, którzy nie poprzestają na "delikatnym muśnięciu słońcem", a zdecydowanie bardziej preferują wręcz zmianę swojego koloru skóry. Ta 22-latka najprawdopodobniej już zapomniała jak wyglądała, zanim uzależniła się od sztucznego opalania, o co pretensje mają do niej internauci. 

Opalanie w dobrym stylu? Nie w tym przypadku

Hannah Tittensor ma 22 lata, mieszka w Belfast i jest uzależniona od sztucznego opalania. Już jako nastolatka chętnie korzystała z samoopalaczy w kremach i balsamach, jednak szybko efekt przestał ją zadowalać. Jakiś czas później poznała swojego chłopaka, który pokazał jej zupełnie inny świat - świat solarium. Razem chętnie zagłębiali się w tajniki sztucznego opalania, aż dotarli do zaskakującej metody zwanej melanotananą, polegającej na zastrzyku z substancją, która działa dokładnie tak, jak samoopalacz, tylko od wewnątrz. 

Hannah pokochała fakt, że może zawsze cieszyć się ze swojej ukochanej opalenizny, co poskutkowało wizytami na solarium 3 razy w tygodniu, a to z kolei wpłynęło na jej kolor skóry. 22-latka jest już tak ciemna, że wygląda zupełnie jakby była czarnoskóra, o co podejrzewa ją wiele osób, a internauci mają pretensje. Pod fotografiami publikowanymi w mediach społecznościowych często pojawiają się wobec niej oskarżenia o specyficzną formę rasizmu, przejawiającą się tym, że dziewczyna rzekomo chce wykreować się na przedstawicielkę osób czarnoskórych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

22-latka nie przejmuje się zdrowiem 

Uzależniona od opalenizny Tittensor deklaruje, że nie zamierza żyć tym, co będzie kiedyś, dlatego tu i teraz chce spełniać swoje marzenia w kwestii wyglądu. Hannah zupełnie nie przejmuje się tym, że może zachorować na raka, co z kolei doprowadzi do śmierci. Ponadto, zastrzyki, które przyjmuje regularnie bardzo źle wpływają na jej organizm, między innymi hamują poczucie głodu, co wyraźnie widać po sylwetce 22-latki, bowiem ta jest nad wyraz chuda.  

instagram/dirtyyhippie_/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. Jakim cudem nikt na to wcześniej nie wpadł? Genialny domowy sposób na schłodzenie napoju w mniej niż 2 minuty
  4. Koniec upałów właśnie się zaczął! Burza z gradem się rozpoczęła, zmierza nad kolejne miasta
  5. Nie żyje aktor znany z filmów o Jamesie Bondzie
  6. OHYDNE i obrzydliwe komentarze na temat ś.p. Anny Przybylskiej. Odbiera wiarę w ludzkość

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News