Nie milkną echa misji, w której uczestniczyli francuscy żołnierze. Szokujący raport organizacji UNICEF zainteresował ONZ, który rozpoczął śledztwo. Chodzi o przestępstwa seksualne, których dopuścili się Francuzi w Republice Środkowoafrykańskiej. Seks z psami? Za równowartość 30 złotych. 

Według szokujących doniesień, Francuzi dopuścili się gwałtów, czynów pedofilskich oraz… zmusili minimum 4 kobiety do seksu z psami. Za stosunek ze zwierzęciem wręczyli ofiarom równowartość 30 złotych. Po seksie, jedna z kobiet zmarła w wyniku niezidentyfikowanej choroby. Nie wiadomo jak wiele barbarzyńskich aktów udało się zatuszować, ale UNICEF mówi o skrzywdzeniu ponad 100 kobiet.

Raport dotyczy misji Minusca w Republice Środkowoafrykańskiej w 2014 roku. Wskazuje, iż wielu francuskich żołnierzy zamiast zajmować się stabilizacją w regionie, dopuszczała się ohydnych przestępstw seksualnych. Francuzi działali obok sił ONZ w ramach autonomicznej misji „Sangaris”. UNICEF oskarża również „błękitne hełmy”, głównie z Burundi i Gabonu.

Wcześniej informowaliśmy o przestępstwach seksualnych błękitnych hełmów przeciwko dzieciom. Najczęściej oskarżani żołnierze pochodzili z Demokratycznej Republiki Konga, Maroka oraz Republiki Południowej Afryki. Najwięcej zarzutów skierowano przeciwko uczestnikom misji w Republice Środkowoafrykańskiej i Republice Konga, skąd wycofano 120 żołnierzy. O tej sprawie więcej przeczytasz w naszym artykule Błękitne hełmy wykorzystują seksualnie dzieci. Szokujący raport.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

źródło: wprost.pl

...

Zobacz również

Zobacz również