Oniemieliśmy. Żona Sławomira jest PRZEPIĘKNA, nietypowa i niesamowita uroda!

Oniemieliśmy. Żona Sławomira jest PRZEPIĘKNA, nietypowa i niesamowita uroda!

Sławomir robi ostatnio zawrotną karierę. W noc sylwestrową wszyscy oszaleli na punkcie hitu artysty "Miłość w Zakopanem", który przynosi muzykowi ogromną popularność.

Organizowany przez TVP koncert w Zakopanem z pewnością muzyk może zaliczyć do udanych. Jego przebój w tym miejscu wybrzmiał szczególnie i oczywiście porwał widownię. Teraz popularność zaczyna zdobywać żona Sławomira. A to za sprawą nieziemskiej urody.

Kim jest Magdalena Kajrowicz?

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir zatrwożył fanów. Powiedział "NIE" i to w jakim stylu Magdalena Kajrowicz, bo tak nazywa się małżonka piosenkarza, występuje z wokalistą na scenie. Muzykowi zależy na tym, by artystka mogła się spełniać. Wybranka Sławomira z wykształcenia jest aktorką. Muzyk, który ma analogiczne wykształcenie chciałby, aby żona mogła spełnić się w aktorstwie. - Sławomir ubolewa nad tym. Uważa, że jej talent się marnuje. Oboje cieszą się ze wspólnych występów na estradzie i doceniają sukces, jaki udało się im osiągnąć. Ale do pełni szczęścia brakuje jeszcze tego, żeby Magda poczuła się spełniona aktorsko - czytamy w wypowiedzi dobrze poinformowanego anonimowego rozmówcy "Rewii".

Poznali się na emigracji zarobkowej

ZOBACZ TAKŻE: Szok! Gwiazda Sylwestra w TVP zarobiła ponad 2 mln za jedną piosenkę Para poznała się przed siedmiu laty w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarz pracował przy usuwaniu azbestu, a jego wybranka zatrudniona była jako kelnerka w knajpie odwiedzanej przez artystę. Sławomir czuje duży dług wdzięczności w stosunku do swojej małżonki, bowiem ta pokochała go w okresie, gdy miał mnóstwo kompleksów. Magdalena Kajrowicz Fot. Facebook.com/Magdalena Kajrowicz Źródło: gwiazdy.wp.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News