Znany dziennikarz postanowił ujawnić kolejne nazwiska z listy klientów, których obsługiwał „diler celebrytów”. Tym razem to aktorzy. Nazwiska te grają w najpopularniejszych serialach. 

Według informacji Sławomira Jastrzębowski, dziennikarza „Super Expressu” na liście klientów prawdopodobnie mogą być Bartosz Gelner i Wojciech Medyński.

ZOBACZ TAKŻE: Diler polskich gwiazd zaczął sypać. Padły pierwsze …

Bartosza Gelnera znamy z głośnej „Sali samobójców” oraz chociażby sztandarowego serialu TVP2 „Barwy szczęścia”. „Super Express” poinformował, że zdaniem prokuratury aktor miał dwadzieścia dwa kontakty z dilerem Cezarym P., które odbyły się między 2010 a 2015 rokiem.

Drugi ujawniony aktor to Wojciech Medyński. Jego najbardziej znane role pochodzą z seriali „Pierwsza miłość” i …”Policjantki i policjanci”. Według „Super Expressu” w 2015 roku, miał on pięć razy zamawiać towar u tego samego dilera.

ZOBACZ TAKŻE: Znacie ich z pierwszych stron gazet. Te nazwiska widniały w …

Mężczyźni nie odnieśli się jeszcze do informacji, jakie ujawnia tabloid.

„Diler celebrytów” miał zaopatrzyć w narkotyki osoby z pierwszych stron gazet

Proces Cezarego P. ruszył jeszcze w październiku. Mężczyznę oskarżono o handel narkotykami. Swoją działalność rozpoczął w 2009 roku. Późniejszy pseudonim „diler celebrytów” miał zyskać po tym, jak media odkryły kim byli jego klienci. Można wśród nich znaleźć różne gwiazdy ze świata show-biznesu.

Najlepsze rozbierane okładki polskich gwiazd [ZOBACZ!]

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

Źródło: wmeritum.pl

...

Zobacz również