Oni też kupowali u Dilera Gwiazd! To aktorzy z najpopularniejszych seriali

Oni też kupowali u Dilera Gwiazd! To aktorzy z najpopularniejszych seriali

Znany dziennikarz postanowił ujawnić kolejne nazwiska z listy klientów, których obsługiwał "diler celebrytów". Tym razem to aktorzy. Nazwiska te grają w najpopularniejszych serialach. 

Według informacji Sławomira Jastrzębowski, dziennikarza "Super Expressu" na liście klientów prawdopodobnie mogą być Bartosz Gelner i Wojciech Medyński. ZOBACZ TAKŻE: Diler polskich gwiazd zaczął sypać. Padły pierwsze ... Bartosza Gelnera znamy z głośnej "Sali samobójców" oraz chociażby sztandarowego serialu TVP2 "Barwy szczęścia". "Super Express" poinformował, że zdaniem prokuratury aktor miał dwadzieścia dwa kontakty z dilerem Cezarym P., które odbyły się między 2010 a 2015 rokiem. Drugi ujawniony aktor to Wojciech Medyński. Jego najbardziej znane role pochodzą z seriali "Pierwsza miłość" i ..."Policjantki i policjanci". Według "Super Expressu" w 2015 roku, miał on pięć razy zamawiać towar u tego samego dilera. ZOBACZ TAKŻE: Znacie ich z pierwszych stron gazet. Te nazwiska widniały w ... Mężczyźni nie odnieśli się jeszcze do informacji, jakie ujawnia tabloid.

"Diler celebrytów" miał zaopatrzyć w narkotyki osoby z pierwszych stron gazet

Proces Cezarego P. ruszył jeszcze w październiku. Mężczyznę oskarżono o handel narkotykami. Swoją działalność rozpoczął w 2009 roku. Późniejszy pseudonim "diler celebrytów" miał zyskać po tym, jak media odkryły kim byli jego klienci. Można wśród nich znaleźć różne gwiazdy ze świata show-biznesu. Źródło: wmeritum.pl Następny artykuł