Koniec roku dla stacji telewizyjnych do moment gdy programy śniadaniowe bombardują widzów propozycjami sposobu świętowania Sylwestra, a także radami dotyczącymi ubioru czy – w przypadku pań – makijażu. Telewizja Polska nie chciała być gorsza i podzieliła się swoimi propozycjami. Efekt? Raczej inny od zamierzonego. 

Gdzie iść na imprezę sylwestrową? Jak się ubrać, by być na czasie? I jaki makijaż powinny zrobić sobie panie? To pytania, które dzisiaj zadawały sobie wszystkie programy śniadaniowe, w których gośćmi byli eksperci i ekspertki od mody i makijażu.

Twórcy „Pytania na Śniadanie” w Telewizji Polskiej nie chcieli być gorsi i zaprezentowali widzom swoje propozycje, które – delikatnie mówiąc – mogły nie przypaść większości do gustu.

Do studia publicznej została zaproszona makijażystka – Agnieszka Karpińska. Jednak makijaże, które zaprezentowała wzbudziły ogromne rozbawienie nie tylko widzów TVP, ale także internautów.

Prezentacja „sylwestrowego makijażu” według TVP zaczęła żyć własnym życiem w polskiej sieci. Internauci zaczęli parodiować makijaże „ekspertki” TVP.

bh

...

Zobacz również