Oni tak na poważnie? Tak wygląda makijaż sylwestrowy wg TVP (VIDEO + ZDJĘCIA)

Oni tak na poważnie? Tak wygląda makijaż sylwestrowy wg TVP (VIDEO + ZDJĘCIA)

Koniec roku dla stacji telewizyjnych do moment gdy programy śniadaniowe bombardują widzów propozycjami sposobu świętowania Sylwestra, a także radami dotyczącymi ubioru czy - w przypadku pań - makijażu. Telewizja Polska nie chciała być gorsza i podzieliła się swoimi propozycjami. Efekt? Raczej inny od zamierzonego. 

Gdzie iść na imprezę sylwestrową? Jak się ubrać, by być na czasie? I jaki makijaż powinny zrobić sobie panie? To pytania, które dzisiaj zadawały sobie wszystkie programy śniadaniowe, w których gośćmi byli eksperci i ekspertki od mody i makijażu.

Twórcy "Pytania na Śniadanie" w Telewizji Polskiej nie chcieli być gorsi i zaprezentowali widzom swoje propozycje, które - delikatnie mówiąc - mogły nie przypaść większości do gustu.

Do studia publicznej została zaproszona makijażystka - Agnieszka Karpińska. Jednak makijaże, które zaprezentowała wzbudziły ogromne rozbawienie nie tylko widzów TVP, ale także internautów.

Prezentacja "sylwestrowego makijażu" według TVP zaczęła żyć własnym życiem w polskiej sieci. Internauci zaczęli parodiować makijaże "ekspertki" TVP.

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News