Onet, Gazeta.pl i TOK FM wyłączyły komentarze pod newsami o śmierci Kiszczaka
Wiadomości Pikio - 5 Listopada 2015

Onet, Gazeta.pl i TOK FM wyłączyły komentarze pod newsami o śmierci Kiszczaka

Zgon byłego szefa MSW, generała Czesława Kiszczaka to czołowa informacja na wszystkich portalach informacyjnych. Niektóre portale zablokowały możliwość zamieszczania komentarzy pod wiadomościami o śmierci generała.

Niedawno część portali zastosowała podobny manewr, wyłączając komentarze pod artykułami o uchodźcach, argumentując to tym, że pojawiało się dużo wpisów nawołujących do nienawiści. Generał Kiszczak był postacią kontrowersyjną, która szczególnie wśród internautów wzbudza ogromne emocje, aczkolwiek większość portali nie pozbawiła swoich czytelników możliwości zamieszczania komentarzy. Takowej możliwości nie mają jednak czytelnicy portali takich jak: Onet.pl, Gazeta.pl, czy Tokfm.pl – serwisy te nie informują dlaczego wyłączy komentarze pod artykułami o generale. Czesław Kiszczak zmarł w wieku 90 lat. Urodził się 19 października 1925 r. w Roczynach, był szefem MSW i generałem broni Ludowego Wojska Polskiego. Był odpowiedzialny między innymi za stan wojenny, uczestniczył w rozmowach w Magdalence. Toczył się przeciw niemu proces ws. zabójstwa przez ZOMO górników z kopalni „Wujek”.Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News