Ona się doigra na Netflixie. Gdzie można obejrzeć serial online?

Ona się doigra na Netflixie. Gdzie można obejrzeć serial online? Źródło: Facebook/She's Gotta Have It

Ona się doigra - Netflix postanowił kontynuować produkcję serialu opartego na filmie Spike'a Lee. Co wydarzy się w nadchodzącym sezonie? Zdradzamy datę premiery "Ona się doigra".

Ona się doigra - Netflix wypuszcza niedługo kolejny sezon

"Ona się doigra" Netflixa to odważna wersja filmu genialnego, amerykańskiego reżysera Spike'a Lee o tym samym tytule (w oryginalne "She's Gotta Have It"). Opowiada o dwudziestokilkuletniej, brooklyńskiej artystce poszukującej siebie i własnej tożsamości. Zajmuje się nie tylko pracą - swój czas poświęca przyjaciołom i... trzem kochankom. Spotyka się z dystyngowanym Greerem Childem (Cleo Anthony), troskliwym finansistą Jamie'm Overstreetem (Lyriq Bent) i zabawnym hiphopowcem Marsem Blackmonem (Anthony Ramos).

- Nola Darling próbuje pozostać wierna swoim marzeniom i ideałom, jednocześnie utrzymując relacje z trzema kochankami. Serial Spike’a Lee oparty na jego przełomowym filmie - można przeczytać na stronie Netflixa o serialu "Ona się doigra".

Drugi sezon skupiającego się na kobiecej seksualności i żywiołowości, serial będzie składał się z dziewięciu odcinków. Producenci zdradzają, że w najnowszych odcinkach zobaczymy ponownie szaloną, niezależną artystkę Nolę Darling (DeWanda Wise) w centrum akcji i na tle innych rozwijających się talentów. Zmagając się z nowym sukcesem, bohaterka będzie musiała zdecydować, czy pozostanie wierna swoim ideałom, czy ulegnie korporacyjnemu światu.

Jej droga do odkrywania siebie pomaga wyzwalać również w bliskich jej osobach pewnie zmiany, jak np. u Opal, Jamie'ego, Clorindy czy Shemekki. Tym razem akcja serialu nie będzie się działa tylko w tętniącej życiem enklawie Brooklynu, jednak jedna z głównych cech serialu pozostanie bez zmian - zburzenie czwartej ściany i zwracanie się Noli bezpośrednio do widza i tłumaczenie swoich emocji i pobudek. 

Ona się doigra: zwiastun

Pierwszy sezon produkcji pod tytułem "Ona się doigra" kończy się niezręcznym spotkaniem wszystkich trzech kochanków z Nolą na kolacji z okazji Święta Dziękczynienia. Mimo to kończy się ono szaloną imprezą.

 - Moje cele na lato to: tworzyć, jak jeszcze nigdy nie tworzyłam, być najlepszą partnerką, jaką mogę być, i zarobić trochę hajsu - ogłasza główna bohaterka w zwiastunie.

Możecie więc być pewni, że drugi sezon serialu przyniesie nam mnóstwo emocji. Na pewno zostanie rozwinięta złożona i niejednoznaczna relacja Noli i jej przyjaciółki Shemekki oraz poruszone zostaną tematy bliskie młodym Afroamerykankom. Twórcy nie boją się sentymentalności, czasami nawet rzewności, co wbrew pozorom nie jest wadą tej produkcji. Zobacz trailer "Ona się doigra":

 

Ona się doigra: premiera online

Jak długo jeszcze poczekamy na nowe odcinki "She's Gotta Have It"? Premiera drugiego sezonu będzie miała miejsce już 24 maja. Warto zarezerwować sobie ten piątkowy wieczór na obejrzenie nowych przygód Noli.

  1. Stranger Things 3. Kiedy nowy sezon serialu?
  2. Wiedźmin - Netflix. Obsada, premiera serialu
  3. Breaking Bad online - CDA, Zalukaj, Netflix?
  4. Gra o Tron S08E06 - streszczenie, recenzja [SPOILERY]
  5. Niedobrani - zwiastun, premiera, film online
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu