Dziś o północy mija termin przedstawienia Trybunałowi Sprawiedliwości UE stanowiska Polski ws. wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. Dziennikarz RMF FM postanowił zatelefonować do ministra Jana Szyszki, aby powiedział kilka słów tej sprawie.

Odpowiedź polityka PiS zaskoczyłaby niejednego. Patryk Michalski nie mógł się spodziewać, że w odpowiedzi na poważne zapytanie otrzyma obsceniczną odpowiedź. Szyszko nie miał w ogóle ochoty na rozmowę i postanowił spławić dziennikarza. Najpierw zapytał czy wie, do kogo Michalski się dodzwonił, gdy usłyszał potwierdzenie w postaci „do pana ministra środowiska” z jego ust padło zdanie, które błyskawicznie rozeszło się po sieci.

Mnie się chyba wydaje, że pan w złą dziurkę paluszek włożył – powiedział szef resortu środowiska. Internauci nie mogą uwierzyć, że minister faktycznie wypowiedział takie słowa.
Finalnie Szyszko przekazał jednak dziennikarzowi informacje o tym, że Polska wystosuje odpowiedź do Trybunału w terminie i bronić będzie w niej decyzji rządu o wycince w Białowieży.
ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

źródło: msn.com

...

Zobacz również