Omenaa Mensah OKRUTNIE zaatakowana! "J*bane czarne k*rwisko, miłośniczka Tuska"

Omenaa Mensah OKRUTNIE zaatakowana! "J*bane czarne k*rwisko, miłośniczka Tuska" Źródło: screen youtube.com/20m2

Wiele osób w naszym kraju wciąż z nienawiścią podchodzi do ludzi o innym kolorze skóry lub orientacji seksualnej. Nawet poglądy potrafią wywołać falę hejtu. Niedawno w wywiadzie o problemie rasizmu w Polsce wypowiedziała się Omenaa Mensah.

Omenaa Mensah jest pogodynką ze stacji TVN, która odniosła gigantyczny sukces jako prezenterka i reporterka. Omenaa jest dzieckiem Polki i Ghańczyka, urodziła się w Jeleniej Górze, a wychowywała się w Szwarzędzu. Jednak ze względu na swój kolor skóry często pada ofiarą ataków zarówno w internecie, jak i w życiu codziennym. W ostatnim wywiadzie dla plejada.pl opowiadała o problemie rasizmu w Polsce. Wiele osób za jej słowa dosłownie zmieszało ją z błotem w komentarzach.

Omenaa Mensah zwyzywana przez internautów

Prezenterka w wywiadzie mówi, że gdy jest za granicą, to czasami jest jej wstyd przez to, jak zamkniętym społeczeństwem jesteśmy. Dodatkowo kolejną szpilą dla części osób jest fakt, że Omenna Mensah sympatyzuje z polityką Donalda Tuska, który przez wielu jest wręcz nazywany zdrajcą. Prawicowe media i portale podłapały cały temat i wykorzystały wywiad z dziennikarką, aby ją napiętnować i szkalować. Jednak w swoim działaniu uzyskali zupełnie inny rezultat, tylko potwierdzając słowa gwiazdy. Nie da się ukryć, że komentarze pękały w szwach od wulgarnych obelg pod adresem dziennikarki. - To nie polka, czarna małpa, zakochana w Tusku - pisze internautka. - Jebane czarne kurwisko - dodaje kolejny. - Za co jej wstyd? Chyba za jej murzyńskość! - czytamy. Jest to zaledwie czubek góry lodowej nienawiści, z jaką spotkała się Omenaa Mensah. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych prześledził całą sprawę i zamierza postawić szereg zarzutów przeciwko osobom szkalującym dziennikarkę. Omenaa Mensah bez wątpienia z takim zachowaniem boryka się przez całe swoje życie i raczej nie prędko zmieni się sposób postrzegania jej przez część naszego społeczeństwa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Setki ludzi przyszły pod Sejm! PiS próbuje ekspresowo przepchnąć kontrowersyjną ustawę
  2. M jak Miłość się rozpada. Odchodzi gwiazda serialu
  3. Papież Franciszek przemówił do PiS! Jest odpowiedź polskiego rządu
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News