Omenaa Mensah podzieliła się swoją refleksją
Piotr Molecki East News
Agata Jaroszewska - 2 Września 2020

Omenaa Mensah ma dość. "Trzeba wyrzucić religie ze szkół"

Omenaa Mensah to jedna z największych gwiazd TVN. W udzielonym niedawno wywiadzie dziennikarka podzieliła się swoją opinią na temat konieczności wycofania ze szkół religii i zastąpienie jej konkretnymi zajęciami.

Omenaa Mensah od lat aktywna jest w telewizji i cieszy się ugruntowaną pozycję. Pogodynka niezbyt często wypowiada się publicznie, ale jako mama zdecydowała się na zabranie głosu w odniesieniu do zajęć szkolnych, na jakie uczęszczają polscy uczniowie. Omenaa Mensah nie ma wątpliwości, że wycofanie ze szkół religii jest koniecznością. 

Szkoła, dramat dzieciStało się, uczniowie już w dramatycznej sytuacji. Doniesienia z kraju są niepokojąceCzytaj dalej

- [...] trzeba wycofać religię i wprowadzić edukację seksualną - mówiła Omenaa Mensah w wywiadzie dla programu Newsroom Lifestyle w Wirtualnej Polsce. Szkoła to teraz jeden z najgorętszych tematów i coraz częściej powraca temat usunięcia jakichkolwiek przedmiotów związanych z wiarą z listy przedmiotów nauczanych w placówkach oświatowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ale Polacy dowiedzą się z opóźnieniem. Zadecydowano z dnia na dzień

2. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

Klan, śmierci gwiazdFatum ciąży nad TVP. Czarna seria śmierci aktorów z "Klanu"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News