Olsztyn: Makabra w biały dzień. Znaleziono 3 ciała

Olsztyn: Makabra w biały dzień. Znaleziono 3 ciała Źródło: fot. gettyimages

Olsztyn: społeczeństwem wstrząsnęło makabryczne odkrycia w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Jednego dnia w różnych częściach miasta funkcjonariusze odnaleźli trzy ciała. 

Czarna seria w Olsztynie wstrząsnęła społeczeństwem. W mieście, w którym mieszka ponad 170 tys. ludzi, i które uznawane jest za stosunkowo bezpieczne, funkcjonariusze jednego dnia zabezpieczyli aż trzy ciała.

Olsztyn: czarna seria

Weekend nie był dla olsztyńskich funkcjonariuszy najspokojniejszym okresem. Wczoraj nad ranem przy ul. Kościuszki zabezpieczyli zwłoki 25-letniego Szweda. Mężczyzna zginął w wyniku upadku z balkonu, a policja zatrzymała dwie osoby, które przebywały z nim w mieszkaniu w celu wyjaśnienia okoliczności tej tragedii. Później policjanci otrzymali kolejne dwa zgłoszenia o odnalezionych ciałach. Następne zwłoki, które odkryto w pobliżu Hali Urania należały do mężczyzny, a jego tożsamość nie została jeszcze ustalona. Funkcjonariusze zakładają, że zgon mógł nastąpić nawet przed kilkoma tygodniami. Ostatnie ciało odnalazła pływająca kajakiem po Łynie para. Stopień rozkładu zwłok jest tak zaawansowany, że śledczy mają problem nawet z określeniem płci topielca, nie mówiąc już o jego tożsamości. Reporterzy radia RMF FM zaznaczają, że te sprawy nie były ze sobą połączone.  1. Tragedia pod Warszawą! Wjechał autem w ludzi, dzieci wśród ofiar
  2. Niewiarygodne! Próbowano zamordować Radosława Sikorskiego
  3. Budapeszt: Setki tysięcy ludzi na ulicach. Szykuje się przełom
Następny artykuł