Na Instagramie pokazała swoje prawdziwe oblicze. Internauci linczują Oliwię

Na Instagramie pokazała swoje prawdziwe oblicze. Internauci linczują Oliwię

Oliwia była uwielbianą blogerką na Instagramie. Relacjonowała swoje doskonałe życie, ale w końcu wyszło na jaw, jak się zachowuję naprawdę. Internauci linczują ją za to, co zrobiła swojemu dziecku. Żadna matka nie powinna się tak zachowywać.

Oliwia to jedna z tych osób, które postanowiły być sławne za pomocą Instagrama. Tam wielu blogerów, takich jak ona, pokazuje szerszej publice, jak żyje i daje różne porady, które ktoś inny może zastosować. Kobieta postanowiła, że będzie zarabiać na byciu "super mamą". Jej zachowanie w stosunku do swojej córki znalazło finał w sądzie. Czy odpowie za swoje zachowanie?

Oliwia promowała siebie i córkę na Instagramie. Czy kobieta stanie przed sądem?

26-latka w Internecie promowała się jako wspaniała matka, która dba o swoje dziecko najlepiej jak tylko umie. Poza aparatem było zupełnie inaczej. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co wyszło na jaw. Jej mąż dostarczył dowodów na to, że matka znęca się nad swoją córeczką. Kanał przez bardzo długo widniał na Instagramie. Wraz z popularnością przybywali nowi fani oraz sponsorzy. W rzeczywistości matka nie poświęcała zbyt wiele czasu swojemu dziecku, liczyły się dla niej tylko pieniądze. Mąż Oliwii powiedział, że ma dość i wszystko ujawnił.

Wyzwiska i groźby ze strony matki. Mąż ujawnił prawdę

Na nagraniach, które postanowił wykorzystać, słychać jak matka znęca się nad małą dziewczynką. Przez kilkanaście miesięcy nagrywał swoją żonę, jak ta traktuje córkę. Potem postanowił uciec. Możemy usłyszeć, że Oliwia mówi: "Zdechnij szmato w cierpieniach. Wypierdalaj do ojca", "Zajebie nożem siebie, ciebie i Nelkę". To wszystko zaniepokoiło sąd, który zbadał tę sprawę. Biegli postanowili odseparować matkę od dziecka. Ta w Internecie żaliła się i zaprzeczała wszelkim doniesieniom. Specjalna komisja stwierdziła, że Oliwia wykazuje skrajny egoizm i niedojrzałość emocjonalną. Sąd niestety postanowił, że mała dziewczynka zostanie u swojej matki. Wszystko dlatego, iż między nimi zdarzyła wytworzyć się rodzinna więź.

Internauci są oburzeni decyzją sądu

Nad ich rodziną dozór sprawuje prokurator, który ma robić Oliwii niezapowiedziane wizyty. To jednak nie przekonuje licznych internautów. Ci nie kryją, że jest to istna patologia, a decyzja sądu jest jakimś nieporozumieniem. Jeden z nich komentuje:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - A potem jak znajdą takie dziecko martwe, to pewnie nie będzie winnego sędziego, który podjął taką decyzję. Dzieci cierpią bardziej niż dorośli, bo oddać nie mogą i obronić się nie mogą same. Ludzie prawa, miejcie litość nad takim małym dzieckiem! - czytamy. Internauci ewidentnie się martwią o małą dziewczynkę. Uważają, że małej może stać się jakaś tragedia, a wtedy będzie o wiele za późno na cofnięcie tej decyzji. Oliwia ponownie wstawia zdjęcia ze swoją córką i zarabia na niej pieniądze. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Margaret? To nie mieści się w głowie
  2. Wyprawka Kasi Tusk robi wrażenie! Zdradziła płeć dziecka?
  3. Zaskakujące słowa Szelągowskiej! One naprawdę padły
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
Następny artykuł