Córka Przybylskiej zmieszana z błotem! Tak podłe i haniebne słowa, że aż odbiera mowę

Córka Przybylskiej zmieszana z błotem! Tak podłe i haniebne słowa, że aż odbiera mowę Źródło: Instagram

Oliwia Bieniuk, córka zmarłej przed kilku laty aktorki Anny Przybylskiej, nie ma łatwego życia. Jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, jednak wciąż spotyka się z niezwykle ostrą krytyką. Tym razem internauci naprawdę zmieszali ją z błotem. Pod adresem nastolatki padły tak podłe i haniebne słowa, że aż odbiera mowę.

Oliwia Bieniuk skończyła już 16 lat. Córka zmarłej aktorki niedawno skończyła gimnazjum i pochwaliła się w sieci zdjęciem z balu. Podpisała je po angielsku "Prom" i otrzymała wiele pozytywnych komentarzy od swoich znajomych. Pojawiły się jednak także te negatywne opinie. I one są znacznie gorsze, bowiem nastolatka została dosłownie zmieszana z błotem.

Oliwia Bieniuk zmieszana z błotem w Internecie

Kreacja córki zmarłej aktorki została uznana za dość odważną jak na jej wiek. Dziewczyna poszła na bal ubrana w krótką, czarną sukienkę z wieloma elementami prześwitującymi. I właśnie za swój wygląd oraz pozę, w jakiej ustawiła się do zdjęcia, została bardzo ostro skrytykowana. - Śliczna dziewczyna która szpeci się mocnym makijażem. Usta otwarte także nie dodają uroku. Wygląda jak zblazowana i przeleciana w klubie 25+ - napisał jeden z internautów. - Dodała sobie 10 lat... masakra - dodał inny. To jednak komentarze, które można uznać za delikatniejsze, pojawiły się bowiem także znacznie ostrzejsze wypowiedzi. - I rośnie kolejne istagramowe kurwisko - napisał wzburzony internauta. - Czy tata, Pan Jarosław Bieniuk, mógłby zwrócić uwagę córce, żeby nie rozdziawiała tak ust do zdjęć?? W jej wieku wygląda to karykaturalnie i śmiesznie - a to przecież taka ładna dziewczyna - skomentowała kolejna osoba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Oliwia Bieniuk już chce być sławna

Interesujące jest to, jak dziewczyna poradzi sobie z taką falą krytyki. Głośna już była sytuacja, kiedy pod jednym ze zdjęć została ostro skrytykowana, na co zareagowała wulgarnie i agresywnie. Nastolatka wyraźnie dąży do sławy, jednak jej ojciec regularnie sugeruje, aby z zaangażowaniem w show-biznes poczekała, aż trochę dorośnie. Może to być słuszna sugestia, skoro Oliwia Bieniuk dopiero niebawem skończy 16 lat.

Oliwia Bieniuk fot. instagram.com/0liwia_bieniuk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Przybylska umierała na oczach całej Polski. Jej ostatni wpis na Instagramie złamie wam serce
  2. Ujawniono zdjęcia młodej Anny Komorowskiej! Nie uwierzycie jak wyglądała kiedyś! Była zniewalająco PIĘKNA!
  3. Mama bardzo cieszyła się ze ślubu córki. Gdy dowiecie się, kim jest jej wybranek, zdębiejecie
  4. Ciężarna Ewa Farna zrobiła to jaka pierwsza w Polsce. Fani zanoszą się z radości, serwery padły pod ich naporem
  5. Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące
  6. Porażające informacje Polsatu. To nie była zwykła trąbo powietrzna, tylko rzadkie tornado klinowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News