Oliwia Bieniuk zaszalała w stolicy. Zmartwieni fani: "To nie za wcześnie?"

Oliwia Bieniuk zaszalała w stolicy. Zmartwieni fani: "To nie za wcześnie?"

Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina swoją piękną matkę. Młoda gwiazda ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim wyjazdem do Warszawy, gdzie szalała ze swoją przyjaciółką. Fani są przerażeni tym, co zobaczyli, uważając, że to chyba za wcześnie na takie wyjazdy.

Młoda Oliwia Bieniuk z każdym dniem zyskuje coraz większą popularność. Wiele osób wróży jej świetlaną przyszłość w modelingu. Jednak jej filmy i zdjęcia publikowane na portalach społecznościowych wzbudzają coraz większe kontrowersje. Jej fani często są również wielbicielami jej zmarłej matki, przez co starają się mieć pieczę nad młodą gwiazdą. Jej ostatni wyjazd do stolicy przeraził wielu z nich.

Oliwia Bieniuk sama w Warszawie

Młoda celebrytka ma zaledwie 15 lat, a mimo to wraz ze swoją przyjaciółką wybrała się na podboje Warszawy, które oczywiście zostały uwiecznione na jej profilach społecznościowych. Nie da się ukryć, że na zdjęciach i nagraniach prezentuje się fenomenalnie. Jednak czy nie jest jeszcze trochę za młoda, aby bez opieki wyjeżdżać do Warszawy? Według wielu internautów stanowczo tak. Wskazują, że stolica jest ogromnym miastem pełnym ludzi, gdzie w tłumie drobna dziewczyna może stać się bardzo łatwym kąskiem dla złodziei. Dodatkowo biorąc pod uwagę jej rosnącą popularność, już niedługo młoda gwiazda może stać się ofiarą napastowania przez fanów, którzy zrobią wszystko, aby zrobić zdjęcie lub zdobyć autograf swojej idolki. Często zdarza się, że w swoim zachowaniu są bardzo natarczywi i mogą zwyczajnie stłamsić Oliwię, nie dając jej szans na wycofanie się z tłumu. - Oj widzę, chyba że tatuś powinien się bardziej zainteresować tym co robi jego córeczka - pisze jeden z internautów. - Gówniara nie powinna sama chodzić po Warszawie. Gdzie jest jej ojciec? - dodaje oburzona internautka.

Kim jest Oliwia Bieniuk?

Młoda gwiazda modelingu jest córką Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Swoje pierwsze kroki jako modelka stawiała w sesji dla marki Reserved. Potem pojawiła się w kilku kampaniach, jednak zdecydowaną popularność przyniósł jej profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 70 tysięcy osób! Według wielu osób, dzięki niecodziennej urodzie odziedziczonej po pięknej matce oraz doskonałej figurze podbije świat mody i polski show-biznes.

PRZECZYTAJ: Atakowana gwiazda DDTVN. „Matce tak nie przystoi!”

PRZECZYTAJ: Sławomir brutalnie zaatakowany w bardzo ważny dzień. Mocno się zawiódł

PRZECZYTAJ: Reporterka TVN24 MOLESTOWANA na wizji?! Burza po głośnym nagraniu

fot. instagram.com fot. instagram.com fot. instagram.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News