Oliwia Bieniuk zachwyciła metamorfozą. Coraz bardziej przypomina Anię Przybylską?

Oliwia Bieniuk zachwyciła metamorfozą. Coraz bardziej przypomina Anię Przybylską?

Oliwia Bieniuk zaprezentowała się właśnie w zupełnie nowej odsłonie. Nastolatka pojawiła się na stadionie Legii, by wspierać swojego tatę podczas Wielkiego Meczu, którego organizatorem byli TVN i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Natychmiast zwróciła uwagę obecnych kibiców i gwiazd!

Oliwia Bieniuk stała się niedawno gwiazdą social mediów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 70 tysięcy fanów. Nic więc dziwnego, że jej każdy krok (zwłaszcza ten związany z modą) śledzą media w całej Polsce. Podczas Wielkiego Meczu zaprezentowała się w nowej fryzurze, a internauci przyznają: wygląda jak Anna Przybylska!

Oliwia Bieniuk wygląda jak Anna Przybylska? Fani przyznają, że staje się coraz piękniejsza

Młodziutka córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej postawiła na bezkonkurencyjny hit sezonu. Obcięła włosy na kształt boba. Niedawno, w tej samej stylizacji zaprezentowała się Selena Gomez. Podczas Wielkiego Meczu, Oliwia Bieniuk sfotografowała się z Julią Wieniawą i Margaret. Chociaż stawia pierwsze kroki w show biznesie, bez zwątpienia umiejętności sceniczne ma we krwi. Na stadionie Legii wyglądała jak gwiazda. Od śmierci Anny Przybylskiej minęły cztery lata. Polska aktorka, po latach walki z nowotworem, osierociła troje dzieci. Zarówno Jarosław Bieniuk, jak i dzieci nie mogą do dziś pogodzić się ze stratą pięknej Przybylskiej. Mimo wszystko, coraz częściej fani zauważają niezwykłe podobieństwo Oliwii do mamy. Nowa stylizacja dodała piętnastolatce lat i uroku, co zdecydowanie zbliżyło ją do wizerunku zmarłej aktorki. O ostatnim czasie Internet kipi od zdjęć dzieci, które w wyjątkowy sposób przypominają rodziców. Do gwiazd, które zaprezentowały swoje pociechy dołączył Tomasz Karolak ze swoją córką, która wygląda jak Viola Kołakowska. Córka Borysa Szyca, z którą często podróżuje i umieszcza wspólne zdjęcia w SM, Sonia, zdaniem followersów, wygląda wprost jak swój ojciec! Córka najpopularniejszego polskiego siłacza Marcina Oświęcimskiego, Maja, również przypomina swojego sławnego tatę. Ciekawe czy dzieci gwiazd dziedziczą zarówno urodę jak i talent. Tu przykładem może być Antek Królikowski, który robi karierę aktorską jak rodzice.     Oliwia Bieniuk IG/o.liwia_b.ieniuk   Oliwia Bieniuk IG/o.liwia_b.ieniuk  1. Gwiazdor Rodzinka.pl zrównany z ziemią. "Sława odbiła mu się na umyśle"
  2. Przybylska wiedziała, że umiera. Miała ostatnią prośbę
  3. Radosław Majdan był z nią, zanim poznał Dodę. Kim jest jego pierwsza żona?
Następny artykuł