A więc jednak! Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy

A więc jednak! Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy

Oliwia Bieniuk jest piękna i młoda, a do tego w wielu cechach przypomina swoją przedwcześnie zmarłą mamę, Annę Przybylską. Pojawiło się do tej pory wiele spekulacji co do jej przyszłości, ale my wiemy już, że dziewczyna chce pójść w ślady rodzicielki. 

Oliwia Bieniuk to najstarsze dziecko Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Niedługo dziewczyna skończy 16 lat i będzie musiała podjąć decyzję, która może zaważyć na jej przyszłości. Już wiemy, że zdecydowała się iść w ślady mamy. Oliwia właśnie kończy gimnazjum i przed nią trudny czas wyboru szkoły średniej. Niedługo dziewczyna dostanie wyniki egzaminów gimnazjalnych, które zaważą nad jej marzeniem. Bieniuk chcę bowiem iść w ślady mamy i szczególnie upodobała sobie liceum, które kończyła Anna Przybylska.

Oliwia Bieniuk kroczy śladami Anny Przybylskiej

Mowa o  IX L.O. im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni. Nastolatka jest podobno niezwykle podekscytowana perspektywą chodzenia do tej samej szkoły, do której kiedyś uczęszczała jej mama. - Nie boi się porównań do mamy. Liczy, że od jej dawnych nauczycieli dowie się ciekawych rzeczy na temat psotnej Ani sprzed lat – twierdzi informator tygodnika "Na żywo". Sama zainteresowana bardzo powściągliwie komentuje swoją decyzję. Być może nie chcę by w razie niepowodzenia przy rekrutacji, rozpisywały się o tym media. Najwyraźniej szybko się uczy. - Złożyłam dokumenty do kilku szkół i jeszcze nie wiem, do której się dostanę. Wybierałam licea blisko domu, radziłam się taty i koleżanek, jak chyba każdy w moim wieku. Oczywiście jestem bardzo ciekawa, do której szkoły trafię we wrześniu, ale przede mną ostatnie tygodnie w gimnazjum i to na tym się mocno skupiam – mówiła Oliwia w rozmowie z Jastrząb Post. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jeden z najpopularniejszych seriali znika z anteny. Główna aktorka zniszczyła wszystko
  2. Beata Tyszkiewicz przeżywa trudne chwile. Artystka nie chce się poddać
  3. Elżbieta Jaworowicz jest SKOŃCZONA?! Z tego się nie podniesie
  4. Mieszkanie Okupnik kompletnie zdemolowane. Trudno uwierzyć, kto to zrobił
  5. Jej piosenki śpiewała kiedyś cała Polska. Dziś interweniował Duda
Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News