Reklama
"Wy bezduszni popaprańcy!" Oliwia Bieniuk w centrum starcia Źródło: yt/JastrząbPost
Reklama

"Wy bezduszni popaprańcy!" Oliwia Bieniuk w centrum starcia

Oliwia Bieniuk ofiarą ataków? Jedna z najmłodszych polskich celebrytek nie może zaznać spokoju. Nie tylko media na bieżąco przyglądają się jej działaniom na portalach społecznościowych, ale i internauci. Niektóre z wpisów mogą naprawdę zszokować.

Reklama
Oliwia Bieniuk o mamie mówi rzadko. Zdaje się, że córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka stara się żyć jak zwykła nastolatka. Mimo wszystko jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dając tym samym internautom powody do komentarzy. Ostatnia publikacja zawierająca informację o tym, co powiedziała po śmierci swojej mamy, wywołała ogromne poruszenie. Nie brak komentarzy, które krytycznie odnoszą się do córki zmarłej aktorki.

Co internauci mówią o rodzinie Anny Przybylskiej? Oliwia Bieniuk brutalnie zaatakowana

- Nie podoba mi się, co robi ta dziewczyna. Może musi dorosnąć, żeby przestać grac zmarłą matką. Biedna Anna Przybylska, życzę jej by to się skończyło w końcu... granie jej kartą. A ta panienka niech sama zapracuje na fame - pojawia się w Internecie. - Żenujące, dziwne , ze ojciec tego nie utnie w końcu - czytamy dalej. - Co ona zrobiła ze swoimi ustami? Litości dziewczyno! co ty robisz? Twoje usta wyglądają jak u kozy nie powiem co... matka na pewno nie byłaby zachwycona - pojawia się w jednym z komentarzy. Okazuje się, że przeciwko Oliwii występuje rzesza nieprzychylnych osób. Ci, dają upust swoich emocji w anonimowych komentarzach. Jedni zwracają uwagę, że jest za młoda na medialną karierę, inni - że śmierć matki przyniosła jej popularność. Przeciwko tym osobom występują także sympatycy Bieniuk, którzy ścierają się z tymi pierwszymi. - Ona czuwa nad swoimi dziećmi! Oliwia będzie dobrze, trzymam kciuki - pisze jedna z internautek. - Ładna, naturalna dziewczyna - pojawia się dalej. - Oliwia bądź sobą. Nie słuchaj podłych ludzi- są zazdrośni, że jesteś taka cudownie śliczna. Trzymaj się dziecinko. Głowa do góry. Pamiętaj. A Mama kochała Ciebie i zawsze będzie kochała. Buziaki - pisze jeden z sympatyków nastolatki. - Wy bezduszni poparańcy - komentuje kobieta na forum.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Oliwia, ciesząc się lub nie, jest sławna dzięki rodzicom. I jeśli pani się nie podoba to po co pani komentuję... Dla niej też jest ciężko bo straciło rodzica, w wieku dorastania. I proszę pamiętać że to też jest nastolatka. Nie wybrała życia medialnego z wyboru - broni Oliwi inna internautka. Nie wiadomo jednak, jaką drogę medialną wybierze córka Anny Przybylskiej. Być może będzie chciała pojawić się w polskim filmie. Inni sugerują, że powinna być modelką.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile nie żyje Anna Przybylska? Nie ma jej z nami już tyle lat
  2. Anna Przybylska: Czemu nie żyje? Smutny los kochanej przez miliony
  3. To było ostatnie co zrobiła Anna Przybylska. Rozrywa serce
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
  5. Znaki zodiaku, które będą miały pecha w tym tygodniu. Co się wydarzy?
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?