Oliwia Bieniuk dodała "zwykłe" zdjęcie. Ale jej ojciec zauważył jeden dziwny szczegół

Oliwia Bieniuk dodała "zwykłe" zdjęcie. Ale jej ojciec zauważył jeden dziwny szczegół

Córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk odziedziczyła wyjątkową urodę po mamie. Nastolatka, która ma na swym koncie pierwsze kontrakty reklamowe, udowodniła to jakiś czas temu, publikując zdjęcie bez makijażu. Bardziej niż uroda dziewczyny, internautów zaintrygował jednak komentarz ojca, Jarosława Bieniuka.

Oliwia jest córką Anny Przybylskiej oraz miłości jej życia. Bieniuk obecnie sam opiekuje się dziewczyną oraz jej rodzeństwem. Nastolatka ma już 15 lat i jest bardzo aktywna na Instagramie, co często wzbudza ogromne kontrowersje.

Oliwia Bieniuk na Instagramie

Jakiś czas temu Bieniuk opublikowała na portalu społecznościowym zdjęcie, które zostało polubione przez tysiące internautów. Spodobało im się bowiem to, jak dziewczyna wygląda bez makijażu. Nie każdy jednak uznał fotografię za oddającą "naturalną" urodę Oliwii. Wśród krytyków znalazł się… jej ojciec, Jarosław Bieniuk. Komentarz byłego piłkarza rozbawił internautów.

Uszczypliwość rodzica

– Córcia, czy coś cię ukąsiło w usta? – zapytał córkę Bieniuk w żartobliwym tonie. Mężczyzna chciał w ten sposób zakpić z "dzióbka", z którym pozowała Oliwia. Dziewczyna bardzo szybko odpowiedziała więc na komentarz ojca. – Nie tatusiu, tak jakoś samo wyszło – odpisała Oliwia. Oliwia Bieniuk Fot. Instagram/Oliwia BieniukZOBACZ TAKŻE:
  1. Obrzydliwe. Magda Gessler ujawnia jak WROBIONO ją w poważną operację
  2. Wokalistka ma gest. Nie zgadniesz, co Kozidrak kupi córce na ślub
  3. Małgorzata Rozenek ma załamanie nerwowe
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News