Oliwia Bieniuk upokorzona przez własnego ojca! Pokazał gdzie jej miejsce

Oliwia Bieniuk upokorzona przez własnego ojca! Pokazał gdzie jej miejsce

Oliwia Bieniuk nie jest typową nastolatką. Za sprawą popularnego nazwiska udało jej się zdobyć rzeszę fanów. Chociaż ma dopiero szesnaście lat, postanowiła pochwalić się, jakich kosmetyków używa i co robi w wolnym czasie. W jednej z internetowych relacji wypowiedział się ojciec dziewczyny i... pokazał, gdzie jest jej miejsce.

Oliwia Bieniuk jest jedną z najbardziej lubianych nastolatek w Polsce. Okazuje się, że pomimo czterech lat od momentu, w którym zmarła Anna Przybylska, głosy zachwytu nad aktorką nie milkną. Pojawia się także refleksja nad jej działalnością artystyczną i tęsknota za barwną postacią. Pomimo ogromnego bólu, rodzina aktorki stara się żyć normalnie. Jarosław Bieniuk trzyma pieczę nad swoimi pociechami i właśnie... publicznie upomniał swoją córkę! Czy nastolatka wstydziła się przed rówieśnikami?

Co powiedział Jarosław Bieniuk swojej córce? Oliwia Bieniuk ma teraz powód do wstydu

Oliwia w sobotę postanowiła zrelacjonować na Instagramie swoje odpowiedzi na pytania internautów. Ci, pytali ją o to, jakich kosmetyków używa i jakie seriale ogląda. Poznaliśmy kilka ciekawostek z życia pięknej szesnastolatki. W jednej z odsłon na Instagramie ojciec dziewczynki upomniał ją, pisząc, aby wróciła do obowiązków. - Do matmy! - pojawiło się w relacji na Instagramie. Oliwia natychmiast odpowiedziała ojcu, sugerując, że już wraca do obowiązków. Nietypowe ułożenie ciągu pytań, gdzie większość odnosiła się do kosmetyków, połączona z nagłym upomnieniem ojca, rysują dość niebywały obraz. Zdaniem wielu, ojciec upokorzył publicznie Oliwię. Co wiemy o Oliwii Bieniuk? Nastolatka, przed upomnieniem ojca, zdołała odpowiedzieć na kilka pytań internautów. Wśród nich, były prośby o porady kosmetyczne. Oliwia powiedziała, jakie mascary używa i w jaki sposób dba o cerę. Powiedziała także, jakie ogląda seriale. Wśród nich: "Plotkara" i "Orange is new black" - dość odważne tytuły dla nastolatki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dziewczyna odpowiedziała także, ile ma wzrostu. Już jako nastolatka mierzy... 170 centymetrów! Można więc przypuszczać, że piękna córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka będzie miała predyspozycje do zostania modelką. Już teraz wykazuje się dość odważnym zmysłem modowym. Tymczasem dziewczyna musi skończyć szkołę. Z całą pewnością, jej ojciec zadba o jej wyniki semestralne. Oliwia Bieniuk Instagram/Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk Instagram/ Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk Instagram/ Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk Instagram/ Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk Instagram/ Oliwia BieniukZOBACZ TAKŻE:
  1. Silna Anna Mucha popłakała się jak mała dziewczynka! Co jej się stało?!
  2. Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd
  3. Anna Przybylska w ostatnich dniach życia. Zdjęcia, które opublikowała przed śmiercią
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów. Wróży im się duże pieniądze
  5. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze
Następny artykuł