Oliwia Bieniuk triumfuje w związku ze strajkiem nauczycieli! Śmieje się, przesadza?

Oliwia Bieniuk triumfuje w związku ze strajkiem nauczycieli! Śmieje się, przesadza? Źródło: Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk może ogłosić sukces związany z trwającym strajkiem nauczycieli. Do sieci trafiło zaskakujące zdjęcie, które niespodziewanie podzieliło internautów.

Oliwia Bieniuk z każdym dniem coraz bardziej angażuje się w rozwój swojej kariery medialnej. Ma już za sobą pierwsze akcje marketingowe, a niedawno wzięła udział w amatorskiej produkcji filmowej, tylko czekać więc, aż pójdzie w ślady swojej mamy Anny Przybylskiej i stanie się jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. 

Zanim jednak do tego dojdzie, Oliwia Bieniuk musi uporać się z polskim systemem edukacji, co w ostatnim czasie wcale nie jest takie łatwe. Początkująca celebrytka właśnie odniosła wielki sukces związany z trwającym w całej Polsce strajkiem nauczycieli, a do sieci trafiło jej zaskakujące zdjęcie. Publikacja niespodziewanie podzieliła jej fanów. 

Oliwia Bieniuk korzystając ze strajku nauczycieli cieszy się dodatkowymi feriami

Choć nauczyciele ciągle walczą o podniesienie swoich zarobków, a w mediach pojawia się wiele głosów twierdzących, że największymi ofiarami protestu są dzieci, poszkodowana z pewnością nie czuje się Oliwia Bieniuk. Jej ojciec Jarosław otwarcie popiera strajk i nie wysyła dzieci do szkoły, dzięki czemu może spędzić z nimi więcej czasu. 

Teraz wraz z córką wybrał się wypocząć nieco nad morzem i nacieszyć się świeżym powietrzem. Wypoczynek oczywiście był wyjątkowo aktywny i para postanowiła wspólnie pobiegać. 

- Strajk wykorzystany na wspólne bieganie - czytamy pod zdjęciem, które Bieniuk opublikował na swoim Instagramie. 

Widać na nim, że Oliwia Bieniuk jest niezwykle uśmiechnięta i w ogóle nie przejmuje się sytuacją w swojej szkole, ciesząc się jedynie swoim zwycięstwem i dniem wolnym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci podzieleni zachowaniem początkującej gwiazdy

Miło spędzone popołudnie z ojcem dla wielu internautów było przykładem doskonałej relacji rodzinnej rodzica z dzieckiem, niespodziewanie jednak pojawiło się również kilka głosów oburzenia. Okazuje się, że choć większość ludzi docenia zaangażowanie Jarosława w wychowanie dzieci, część osób nie popiera tak otwartego wspierania nauczycieli i wykształcania u nastolatki nawyku bezmyślnego cieszenia się wolnymi dniami. 

- Oczywiście, że spędzanie czasu z rodziną jest zawsze dobre, jednak nie można zaniedbywać szkoły i pokazywać pociechom, że bezmyślnie mogą cieszyć się wolnym. To, że trwa strajk, wcale nie jest nagrodą dla uczniów - tłumaczy internauta. 

- Pan Jarosław popiera strajk, ale nie powinien w to mieszać dzieci, które mają wrażenie, że w nagrodę dostały dodatkowe ferie - dodaje kolejna osoba. 

Fot. instagram/Jarosław Bieniuk

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News