Tata Oliwii Bieniuk się zakochał? To zdjęcie wszystko wyjaśnia
Marcin Owczarek - 23 Grudnia 2018

Tata Oliwii Bieniuk się zakochał? To zdjęcie wszystko wyjaśnia

Oliwia Bieniuk to osoba, która coraz bardziej jest znana w mediach i Internecie. Wszystko za sprawą swojej zmarłej mamy oraz ojca. Ten musiał się zmagać z ciężkimi obowiązkami samotnego wychowywania dzieci. Teraz na jaw wyszło zdjęcie taty dziewczyny. Czy ten się zakochał?

Oliwia Bieniuk to piękna dziewczyna, która stara się iść śladami swojej zmarłej matki. Nie ma łatwego zadania, ta była wielką aktorką i ciężko będzie jej dorównać, ale być może dziewczyna odziedziczyła talent po swojej mamie i jeszcze nie raz zobaczymy ją na ekranach kin.

Oliwia Bieniuk idzie w ślady matki

Bardzo często znajduje się na pierwszych stronach mediów, gdyż jest córką samej Anny Przybylskiej. Ta niestety zmarła, długo chorowała na raka i poddała się nawet ciężkiej operacji, by dalej żyć dla swojej rodziny. Niestety, nowotwór był silniejszy i Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Oliwię oraz dwóch młodszych braci wychowuje teraz samotnie ojciec, Jarosław Bieniuk. Ten musi podołać ciężkiemu zadaniu. Został sam i prócz wychowywania zarabia, gotuje oraz sprząta. Jego pociechy na pewno mu pomagają, ale ciężko jest bez drugiej dorosłej osoby w domu. Ten na pewno tęskni za swoją ukochaną żoną i ciężko mu znaleźć kogoś innego. Każdy człowiek po stracie kogoś bliskiego ma prawo do szczęścia. Niektórzy mają szanse, aby ponownie się zakochać i układać sobie życie tak, jak sobie tego życzą. Również Jarosław Bieniuk ma do tego pełne prawo i być może właśnie sobie kogoś znalazł. Ciężko w to uwierzyć, ale zdjęcie to udowadnia.

Jarosław Bieniuk ma nową kobietę?

Jarosław Bieniuk na swojego Instagrama zdjęcie z pewną kobietą. Nie jest to nikt z jego rodziny, a zupełnie obca osoba. Być może to jakaś jego koleżanka z dzieciństwa, gdyż zdjęcie podpisano tak: - Kiedy spotykasz swoją niespełnioną miłość z dzieciństwa - napisał Jarosław Bieniuk na zdjęciu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Czy to oznacza, że Oliwia Bieniuk będzie miała nową mamę? Tego jeszcze nie wiadomo. Na razie nie jest jasne, czy to tylko koleżeńskie spotkanie po latach, czy może tata dziewczynki ponownie chce zapełnić pustkę w sercu kimś, kogo przed laty kochał. Ważne, aby dzieci również ją zaakceptowały, gdyż strata mamy na pewno była dla nich bolesna. Mimo wszystko życzymy mu szczęście z każdą napotkaną osobą, którą będzie w stanie pokochać.oliwia bieniuk Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Wieniawa ma nowego faceta? Wiadomo, o kogo poszło
  2. Marta Kaczyńska podjęła decyzję! Ma dość, chce zmian
  3. Piotrek Żyła powinien się cieszyć? Justyna na święta przygotowała dla niego prezent
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News