Córka Przybylskiej OKRUTNIE szydzi z młodszego brata. Zrobiła to publicznie

Córka Przybylskiej OKRUTNIE szydzi z młodszego brata. Zrobiła to publicznie Źródło: fot. instagram.com/@oliwia_bieniuk

Spory między rodzeństwem są normalne i wie o tym każdy, kto wychowywał się z bratem lub siostrą. Zdają sobie z tego sprawę również rodzice, którzy mają więcej niż jedną pociechę. Gorzej jest, gdy takie rzeczy wychodzą poza dom i najbliższe otoczenie, właśnie teraz przekonała się o tym Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, który jest piłkarzem. Małżeństwo oprócz Oliwii ma jeszcze dwójkę dzieci Szymona i Jana. Między dziećmi jest spora różnica wieku, ponieważ najstarsza Oliwia ma 16 lat, następny jest Szymon 12 lat i Jan, który ma lat 7. Podobnie jak inne dzieci w ich wieku, pociechy Jarosława Bieniuka również między sobą się kłócą i dogryzają sobie nawzajem. Najlepszy tego przykład mieliśmy ostatnio na Instagramie jednego z chłopców.

Oliwia Bieniuk szydzi z młodszego brata

Oliwia oraz jej brat Szymon posiadają już swoje konta w mediach społecznościowych i są tam bardzo aktywni. Ostatnio na koncie Szymona mogliśmy zauważyć jego zdjęcie wraz z młodszym Janem. Oczywiście ich starsza siostra nie mogła sobie odmówić przyjemności upokorzenia swojego brata w Internecie. - XDDDDDDDDDDDDDD TWOJE ŻYCIE TO ŻART - pisze Oliwia Bieniuk. Takie przezwiska w domu nie powinny nikogo dziwić, jednak jeżeli mają do tego dostęp tysiące ludzi, tym bardziej znajomi zarówno Oliwii, jak i Szymona, sprawa robi się bardziej poważna. Według internautów Jarosław Bieniuk powinien w takiej sytuacji zareagować i porozmawiać z dziećmi, żeby nie obrażały się publicznie w sieci. Wiele osób zastanawia się, czy mężczyzna w ogóle wie, co jego dzieci robią w Internecie i czy Oliwie spotkały jakieś konsekwencje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Furia fanów była uzasadniona! Cała prawda o obozach Anny Lewandowskiej
  2. Grabowski we łzach. Wszystko przez jego córkę
  3. Co to za zwierzę?! Biedne stworzonko urodziło się z ludzką twarzą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News