Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk

Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk Źródło: Fot. instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk od jakiegoś czasu święci wielką popularność w mediach. Portale nieustannie rozpisują się na temat jej stylizacji, które niejednokrotnie potrafiły być bardzo kontrowersyjne, a także o jej karierze w branży aktorskiej, którą właśnie rozpoczęła. W ostatnim czasie o młodej celebrytce jest bardzo cicho, co wyraźnie niepokoi jej fanów.

Oliwia Bieniuk jest ulubienicą fanów mediów społecznościowych. Bardzo chętnie się na nich udziela - szczególnie na swoim Instagramie, gdzie dotychczas zgromadziła prawie 100 tys. obserwatorów. To bardzo imponująca liczba, bowiem wiele młodych gwiazd mogłoby jej pozazdrościć takiego rozgłosu.

Teraz jednak słuch o niej zaginął. Od dobrych kilku tygodni na jej Instagramie nie pojawiają się nowe fotografie, a na jej Facebooku ostatnia wzmianka jest z 6 kwietnia. Również media zdają się zapomnieć o młodej celebrytce. Co się stało?

Oliwia Bieniuk nie pokazuje się w mediach. Portale o niej milczą

Młoda celebrytka w ostatnim czasie bardzo często traktowana była przez media jako temat numer jeden. Między innymi z powodu jej urody, ale także z powodu decyzji o wstąpieniu do Gdyńskiej Szkoły Filmowej, gdzie zamierza pójść, gdy tylko ukończy liceum. Najwyraźniej Oliwia chce iść w ślady swojej zmarłej mamy. Ponoć sama Katarzyna Figura, która za życia była przyjaciółką Anny Przybylskiej, zadeklarowała, że pomoże Oliwii dostać się do placówki, w której ta mogłaby rozwinąć swoje skrzydła. Figura zgodziła się na taki krok, bo od początku widziała w Oliwii olbrzymi potencjał, który córka Bieniuka najprawdopodobniej odziedziczyła po swojej mamie.

O Oliwii głośno było także, gdy media na tapet wzięły jej odważne fotografie, na których ta pozowała w bardzo nietypowych stylizacjach. Przybierała wtedy pozy, które, zdaniem użytkowników, były zbyt odważne, jak na młody wiek celebrytki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jej postać została przywołana także w momencie wybuchu wielkie afery z tatą Oliwii w centrum. Jarosław Bieniuk oskarżony był wówczas o gwałt, którego rzekomo miał dopuścić się podczas nocy w jednym z sopockich hoteli. Niejaka "Cassandra", która miała zostać wtedy brutalnie zgwałcona, opowiedziała o wszystkim policjantom, którzy natychmiast aresztowali byłego obrońcę reprezentacji Polski. Sprawa póki co jest w toku i na razie nikt oficjalnie nie orzekł winy Bieniuka.

Miejmy nadzieję, że kolejny raz, gdy media zwrócą się w stronę Oliwii Bieniuk, temat, o którym rozpisywała się będzie cała Polska, dotyczył będzie jej sukcesów zawodowych, a nie tragedii rodzinnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Kobieta brutalnie wypchnęła staruszka z autobusu! Przerażające nagranie, mężczyzna nie żyje
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News