Oliwia Bieniuk opublikowała nowe zdjęcie. Czysta mama!

Oliwia Bieniuk opublikowała nowe zdjęcie. Czysta mama!

Oliwia Bieniuk to najpopularniejsza nastolatka w Internecie. Nic dziwnego, że z taką niezwykłą urodą, co jakiś czas skupia na sobie uwagę polskich mediów. Dziewczyna opublikowała nowe zdjęcie. Wygląda tak, że aż trudno oderwać od niej wzrok. Niektórzy zwracają uwagę, że przypomina, jak nigdy wcześniej, swoją mamę.

Oliwa Bieniuk szturmem podbija polskie media społecznościowe. Na opublikowanym zdjęciu na instagramowym profilu, dziewczyna wygląda jak zawodowa modelka, a ma dopiero 16 lat. Nic dziwnego, że wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów. Wygląda i pięknie, i przebojowo. Dla sympatyków urody popularnej nastolatki najważniejsze zdaje się to, że przypomina swoją mamę. Oliwia Bieniuk ma liczne grono obserwatorów. Rzesza wiernych fanów ciągle śledzi jej aktywność i komentuje publikowane zdjęcia. W komentarzach regularnie pojawiają się zarówno komplementy, jak i liczne porównania. - Przepięknie, wyglądasz jak Ania! Wspaniałe usta i te piękne oczy - czytamy w jednym z nich. - Piękna dziewczyna, po prostu niesamowita uroda! Gratulacje dla rodziców - pojawia się dalej. - Nieprawdopodobne podobieństwo do Ani. Mam nadzieję, że mama patrzy na Ciebie z góry - pisze jedna z internautek.

Czy Oliwia Bieniuk zostanie aktorką?

Kilka nowych zdjęć, które w ostatnich tygodniach opublikowała Oliwia Bieniuk, wywołało szeroką dyskusję internautów na temat przyszłość dziewczyny. Padły nawet namowy w komentarzach, sugerujące, że córka Przybylskiej powinna pójść w ślady matki, czyli, powinna zostać aktorką. Na budowanie kariery i swojej rozpoznawalność jest chyba jeszcze za wcześnie. Oliwia Bieniuk jeszcze się uczy i głównie skupia się na obowiązkach szkolnych. Mimo to między nauką a odpoczynkiem, znajduje czas podzielić się ze swoimi fanami kulisami życia. Na Instagramie obserwuje ją ponad osiemdziesiąt tysięcy użytkowników.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia Bieniuk to czysta mama! Reakcje w Internecie nie pozostawiają złudzeń

Oliwia regularnie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie. Prawie na każdym z nich widać ogromne podobieństwo do Anny Przybylskiej. Szczególnie mocno zareagowali internauci na zdjęcie w białym swetrze. Dziewczyna na nim jest naturalnie piękna i urocza. Ma pełne usta, które kojarzymy głównie z urodą Ani. W tym kontekście zrozumiałe są komentarze fanów i pytania, czy Oliwia Bieniuk zostanie aktorką. Oczywiście na takim etapie bardzo trudno udzielić odpowiedzi na takie pytanie. Ojciec, Jarosław Bieniuk, skutecznie dba o to, by póki co rozwijała się w zrównoważony sposób i zdobyła wykształcenie. Jednak internauci cały czas komentują jej podobieństwo do Anny Przybylskiej i nie mogą doczekać się, kiedy Oliwia Bieniuk wystąpi w takiej roli, jak matka. Są też i tacy, którzy twierdzą, że dziewczyna bardziej podobna jest do ojca: - Przecież to skóra zdjęta z ojca. Do matki to ten najmłodszy jest podobny. I zaczyna się faworyzowanie - napisał jakiś młody internauta. Oliwia Bieniuk fot.https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  4. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramat
  5. Jakie dokumenty do 500 plus? Nie możesz zapomnieć o ani jednym
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News