Oliwia Bieniuk na niesamowicie wzruszającej fotografii. Popłaczecie się

Oliwia Bieniuk na niesamowicie wzruszającej fotografii. Popłaczecie się

Oliwia Bieniuk według wielu już niedługo szturmem podbije polski show-biznes. Młoda gwiazda na swoim profilu na Instagramie publikuje coraz bardziej zaskakujące zdjęcia. Teraz na jej InstaStory mogliśmy zobaczyć bardzo prywatną i wzruszającą fotografię. Fani są nią naprawdę zachwyceni.

Wiele popularnych osób publikuje w mediach społecznościowych przede wszystkim zdjęcia, na których widać jedynie ich samych. Ewentualnie pokazują się wraz ze swoimi drugimi połówkami albo z przyjaciółmi. O bliskiej rodzinie, pomijając dzieci i ewentualnych małżonków, przypominają sobie tylko zazwyczaj w wypadku takich świąt jak dzień matki czy dziadka. Jednak córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk pochwaliła się wspólnym zdjęciem z jednym ze swych krewnych całkowicie bez okazji i nie mówimy tu o jej ojcu. Wzruszające zdjęcie podbija internet, wzbudzając zachwyt u niemalże wszystkich osób, które je zobaczyły oraz wywołując ogromne wzruszenie.

Co Oliwia Bieniuk publikuje na Instagramie?

Dokładnie tak, młoda gwiazda zaprezentowała zdjęcie ze swoją babcią podczas wspólnej przejażdżki samochodem. Widać na nim, że starszej pani nie brakuje dobrego humoru i dozy szaleństwa. Babcia Oliwii pozuje bowiem do zdjęcia z z popularnym dzióbkiem zamiast tradycyjnego uśmiechu. - Pozytywna foteczka z babcią - podpisała zdjęcie Bieniuk, która ewidentnie pozostaje z jedną z najbliższych sobie osób w naprawdę doskonałych relacjach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Fani młodej gwiazdy są zachwyceni tą bardzo prywatną fotografią. Szczególnie ze względu na to, że wiele młodych osób często zapomina o swoich dziadkach. Jednak po opublikowanym zdjęciu widać, że Oliwia jest bardzo zżyta ze swoją babcią i dogaduje się z nią wręcz perfekcyjnie. Co więcej, możemy zakładać, że starsza pani jest bardzo młodzieżowa i otwarta, co tylko ułatwia kontakt z tak osobami w wieku nastoletnim, jak Oliwia Bieniuk.

Czy Oliwia Bieniuk ma rodzeństwo?

Młoda gwiazda jest córką Jarosława Bieniuka i nieżyjącej już Anny Przybylskiej. Artystka zmarła w 2014 roku po ponad rocznej walce z rakiem trzustki. Oliwia nie jest jednak jedynym dzieckiem aktorki i piłkarza. Para ma jeszcze dwóch synów, którzy są młodsi od nastoletniej Oliwii. Starszym jest Szymon urodzony w 2006 roku, natomiast młodszy ma na imię Jan i przyszedł na świat pięć lat po bracie. Fot. Instagram/Oliwia BieniukNajlepsze newsy dnia:

  1. Maja Ostaszewska pierwszy raz o traumie z dzieciństwa. „Zrzucili mnie ze schodów”
  2. Widzowie czekają w napięciu na ten odcinek DDTVN! Rusin skonfrontuje się z Górniak po latach wojny
  3. Podróż poślubna syna Martyniuka będzie BAJKOWA. Wesele to przy tym nic
  4. Martyna Wojciechowska dzieci: Podróżniczka ma dwie piękne córeczki, jedna jest adoptowana
  5. Myśleli, że uratowali zwykłe szczeniaki. Byli wstrząśnięci, kiedy okazało się czym są
Następny artykuł