Co za kompromitacja! Internauci pytają, czemu 15-letnia Oliwia Bieniuk prowadzi samochód

Co za kompromitacja! Internauci pytają, czemu 15-letnia Oliwia Bieniuk prowadzi samochód

Oliwia Bieniuk w październiku tego roku skończy 16 lat. I mimo młodego wieku córka przedwcześnie zmarłej Anny Przybylskiej już robi karierę w mediach społecznościowych. Jedno z jej zdjęć z Instagrama obiegło sieć i... przysłużyło się totalnej kompromitacji internautów.

Zdjęcie Oliwii Bieniuk, które zrobiła w samochodzie wzbudziło zainteresowanie mediów, ponieważ wywołała się pod nim rozmowa między nastolatką a jej ojcem. Dziewczyna na zdjęciu wygląda, jakby miała wstrzyknięty botoks w wargi, na co żartobliwie zwrócił uwagę Jarosław Bieniuk.

Oliwia Bieniuk prowadzi samochód?

Zdjęcie, które stało się przedmiotem dyskusji zostało przez dziewczynę zrobione w samochodzie. Na dodatek na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że Oliwia Bieniuk siedzi za kierownicą. Wynika to z konstrukcji aparatów fotograficznych montowanych w telefonach komórkowych. Kiedy zdjęcie wykonuje się kamerą przednią, wówczas aparat je obraca jak w lustrzanym odbiciu. Z tego powodu to, co powinno być po prawej znajduje się po lewej i odwrotnie. Jest to wiedza powszechnie znana, jednak - jak się okazuje - nie wszystkim. Niektórzy z internautów, komentujących artykuł o zdjęciu nastolatki na portalu lelum.pl najwyraźniej nie mają świadomości o tym, jak działa kamera przednia telefonu. - A czemu ona za kółkiem siedzi mając 15 lat? - pytają internauci. Natychmiast odpowiedział im inny internauta opisując funkcjonowanie kamery przedniej w telefonach komórkowych. Swój komentarz opatrzył emotikoną sugerującą kompromitację swoich poprzedników. - Zdjęcia robione przednią kamerką odwracają obraz, jeśli się tak ustawi. Też mam zdjęcie, gdzie wygląda, jakbym siedział za kółkiem - wyjaśnił internauta.

15-latka już robi karierę

Oliwia Bieniuk ma dopiero 15 lat, jednak już coraz częściej pisują o niej media. Chętnie wrzuca swoje zdjęcia na Instagram, wchodzi tam także w interakcje z innymi użytkownikami. Chciałaby zapewne rozwinąć skrzydła w show-biznesie, dotąd jednak na przeszkodzie stawał jej za każdym razem ojciec. Uważa on, że dziewczyna powinna najpierw trochę dorosnąć, zanim zacznie robić karierę.   WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Fani żegnają aktorkę Rodzinka.pl. Przykra informacja
  2. Bujakiewicz zajęła miejsce Przybylskiej. Teraz zarobi krocie
  3. WOW. Mama Anny Przybylskiej uszczęśliwiła Bieniuka. "Zastąpi ci Anię"
Źródło: lelum.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News