Dzieci Ani Przybylskiej cierpią w sposób, którego nie da się opisać. Straszna afera medialna to ogromna dawka stresu

Dzieci Ani Przybylskiej cierpią w sposób, którego nie da się opisać. Straszna afera medialna to ogromna dawka stresu Źródło: youtube.com/JastrząbPost

Oliwia Bieniuk oraz jej rodzeństwo muszą znajdować się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Śmierć jej matki to najwidoczniej nie koniec dramatów jakie ich spotkały. Teraz zmagają się z lawiną oskarżeń, przed którymi musi bronić się ich ojciec. Jest to dla nich wielkie wyzwanie psychiczne.

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem piłkarza Jarosława Bieniuka oraz aktorki Anny Przybylskiej. W chwili obecnej, razem ze swoim rodzeństwem przeżywa niezwykle trudną sytuację w związku z oskarżeniami, które pojawiają się nieustannie pod adresem ich ojca.

Jarosław Bieniuk został oskarżony o brutalny gwałt. Gdy te zarzuty zostały przez piłkarza natychmiast zdementowane pojawiły się kolejne, o posiadanie narkotyków. Pomimo dużej afery, która się z tego wywiązała, Jarosław Bieniuk stale utrzymuje, że jest niewinny i może przed sądem tego dowieść. Musiał jednak spędzić pewien czas w areszcie i póki co ma status oskarżonego. Dla jego dzieci wiąże się to z ogromnym stresem, a także wykluczeniem społecznym i falą zarzutów ze strony ludzi, którzy już zdążyli wydać zaoczny wyrok.

Oliwia Bieniuk przeżywa prawdziwy dramat. Podobnie jak pozostałe dzieci Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk ciągle musi tłumaczyć się z lawiny oskarżeń, pomimo tego iż jego zdaniem nie zostały przedstawione żadne poważne dowody, które mogłyby wskazywać na jego winę. Wyjaśnia, ze cała sprawa jest jedynie mistyfikacją, w celu wyłudzenia od niego ogromnej sumy pieniędzy. W obliczu tej sprawy wiele osób zdążyło już zaocznie skazać byłego piłkarza, który niedawno wyszedł z aresztu za kaucją. Spora część społeczeństwa również staje w jego obronie. Mało kto jednak pamięta, że równie poszkodowane w tej sytuacji są jego dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oskarżenia o gwałt to bardzo poważna sprawa. 17-letnia Oliwia, 13-letni Szymon oraz 8-letni Jan muszą przeżywać w obecnej sytuacji prawdziwy dramat. Oskarżenia pod adresem ich ojca dotykają ich w okrutny sposób zarówno w Internecie jak i realnym świecie.

W chwili obecnej opiekę nad dziećmi przejęły matka i siostra zmarłej Anny Przybylskiej. Razem próbują uchronić dzieci przed skutkami afery, wierząc w niewinność ich ojca. Teściowa oskarżonego miała od dawna twierdzić, ze obraca się w złym towarzystwie i może to się dla niego źle skończyć. Wiele wskazuje na to, że miała rację.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News