Oliwia Bieniuk UKRYWA to przed nami wszystkimi! W sieci pojawił się szokujący dowód

Oliwia Bieniuk UKRYWA to przed nami wszystkimi! W sieci pojawił się szokujący dowód Źródło:

Oliwia Bieniuk niedawno świętowała swoje szesnaste urodziny. Postanowiła się pochwalić w Internecie zdjęciem, które na chwilę przed przybyciem gości, miało prezentować jej szampański nastrój. Nastolatka jednak postanowiła "zasłonić" jeden istotny fakt. Media spekulują nad ukrytym przesłaniem.

Oliwia Bieniuk wie, jak stać się gwiazdą. Jedna z najpopularniejszych nastolatek w Polsce zaczęła swoją karierę na Instagramie. Tam, publikuje zdjęcia z wakacji i ze wspólnego spędzania czasu z rodziną. Po śmierci Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk całkowicie oddał się wychowywaniu swoich dzieci. Sportowiec chciałby, aby pomimo braku matki, rozwijały się prawidłowo. Chociaż urodziny - czas celebrowania - bez obecności pięknej aktorki musiał być dla Oliwii trudny, postanowił w gronie przyjaciół zabawić się. Jej zdjęcie skrywa jednak pewną tajemnicę.

Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z urodzin. Co nastolatka ukryła przed internautami?

Impreza urodzinowa jak z bajki. Rewelacyjny nastrój, modne ozdoby i świetny strój. Pomimo młodego wieku córka Anny Przybylskiej wie, co jest w modzie. Oliwia opatrzyła swoje zdjęcie komentarzem, zachęcającym do kontaktu z nią. W tle, widzimy zasłonięty emotikonką obraz. Wielu spekuluje nad tym, co się na nim kryje. W tle zdjęcia znajduje się lustro, które odbija obraz. Media nie mają wątpliwości - na nim znajduje się zdjęcie lub obraz Anny Przybylskiej. Jest to jedna z kluczowych części domu. Prawdopodobnie gospodarz chciał uhonorować w ten sposób zmarłą partnerkę.

Po śmierci Ani

Pomimo ogromnego bólu, Jarosław Bieniuk musiał poradzić sobie ze stratą partnerki ekspresowo. W domu czekała na niego trójka dzieci. Ania jeszcze przed śmiercią mówiła, że chciałaby zostać mamą po raz czwarty. Niestety, postępujący rak trzustki zabrał ją w 2014 roku. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Partner zmarłej Anny Przybylskiej starał się obudzić w dzieciach ducha sportowego. Chłopcy żywo interesują się piłką nożną, zaś Oliwia trenowała lekkoatletykę. Niestety natłok obowiązków sprawił, że musiała przerwać. Teraz wszyscy skupieni są na swoich obowiązkach. Każdą wolną chwilę spędzają wspólnie. Z pewnością wspominają wtedy też mamę, której rodzeństwu Bieniuk niezwykle brakuje.Najlepsze newsy dnia:

  1. To było ostatnie co zrobiła Anna Przybylska. Rozrywa serce
  2. Anna Przybylska w ostatnich dniach życia. Zdjęcia, które opublikowała przed śmiercią
  3. Gdzie pochowana jest Anna Przybylska? Wyjaśniamy, jak trafić na jej grób
  4. Znaki zodiaku, które są w stanie stworzyć szczęśliwy i długi związek. Prawdziwi szczęściarze
  5. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów. Wróży im się niezwykle bogactwo
Następny artykuł