Oliwia Bieniuk poprawiła swój wygląd? Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego na zdjęciu

Oliwia Bieniuk poprawiła swój wygląd? Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego na zdjęciu Źródło: fot. screen/YouTube/PLAY

Oliwia Bieniuk coraz częściej pojawia się w mediach. Nie da się ukryć, że wiele zawdzięcza swojej wyjątkowej urodzie odziedziczonej po mamie, Annie Przybylskiej. Ostatnio pojawiły się podejrzenia, że być może młodziutka dziewczyna poprawiła swój wygląd.

Oliwia Bieniuk staje się coraz bardziej podobna do swojej mamy Anny Przybylskiej. 16-latka pięknieje z dnia na dzień, przez co wiele osób wróży jej karierę w show biznesie. Póki co nie wiadomo jednak, czy młodziutką dziewczynę pociąga aktorstwo czy raczej kariera sceniczna. Można się jednak spodziewać, że w najbliższych latach będzie o niej głośno.

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie regularnie dodaje swoje najnowsze zdjęcia. To właśnie dzięki nim internauci mogą przekonać się, że wyrasta z niej bardzo piękna kobieta.

Czy Oliwia Bieniuk poprawiła swoją urodę? Internauci mają powody do plotek

Jednak na zdjęciu, które Oliwia Bieniuk zamieściła na swoim Instagram Story, fani dopatrzyli się niepokojącego szczegółu. Nastolatka po raz kolejny pochwaliła się swoją urodą, jednak tym razem internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Na najnowszej fotografii w mediach społecznościowych widać pełne i bardzo wyraźnie zarysowane usta dziewczyny. To wzbudziło niepokój bardzo wielu osób.

Anna Przybylska również miała piękne, pełne usta. To właśnie po niej córka odziedziczyła ten ponętny atut. Jednak baczni obserwatorzy Instagrama zauważyli, że wargi dziewczyny są większe i pełniejsze niż wcześniej. Pojawiła się tym samym wątpliwość, czy młodziutka Oliwia Bieniuk nie poprawia przypadkiem swojej urody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Jest zbyt wcześnie, aby cokolwiek poprawiła" - czy córka Anny Przybylskiej faktycznie mogła powiększać sobie usta?

Niektórzy internauci zwrócili uwagę, że jest zbyt wcześnie, aby Oliwia Bieniuk w jakikolwiek sposób poprawiła swoją urodę. Inni podkreślali, że ma zbyt wiele naturalnych atutów, aby cokolwiek w swoim wyglądzie zmieniać. Jeszcze inni sugerowali, że zbyt duże usta to kwestia filtru lub specyficznego kadru zdjęcia. Jednak wątpliwości pozostaną, dopóki córka Anny Przybylskiej nie zdecyduje się na zdementowanie tych plotek.

Nie wiadomo, czy Oliwia Bieniuk w jakikolwiek sposób ingeruje w swoją urodę. Jednak znaki zapytania pozostaną. W tym momencie jest ona zbyt popularną osobą, aby media zrezygnowały ze spekulacji na ten temat.

 

fot. screen/Insta Story/Oliwia Bieniuk

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
  2. Anna Mucha kilka lat temu wystąpiła w sesji Playboya! Takich zdjęć jeszcze świat nie widział!
  3. Brytyjczycy są oburzeni. Chory psychicznie brat księżnej w centrum obrzydliwego skandalu
  4. DDTVN straszy Polaków trującym jedzeniem. Każdy z nas tak jada
  5. Dzisiaj tysiące Polaków ruszy do Lidla. Wyjątkowy dzień

źródło: Instagram

Następny artykuł