To co Oliwia Bieniuk opowiedziała o zmarłej mamie łamie serce. Bardzo przykre

To co Oliwia Bieniuk opowiedziała o zmarłej mamie łamie serce. Bardzo przykre

Anna Przybylska nie żyje od ponad czterech lat. Tęsknota za zmarłą jest jednak nadal silna, czego dowodem są przejmujące słowa córki aktorki. Oliwia Bieniuk wypowiedziała emocjonujące zdanie podczas wywiadu udzielonego rok temu na łamach magazynu Viva!

Zmarła w 2014 roku polska aktorka osierociła trójkę dzieci. Najstarsza córka, Oliwia Bieniuk, która obecnie ma 15 lat, najlepiej zapamiętała sławną mamę. Nic więc dziwnego, że to ona, jako najlepiej ją pamiętająca z trójki dzieci, w wywiadzie dla gazety na krótko przed premierą biografii gwiazdy emocjonalnie opowiedziała co czuje, kiedy myśli o zmarłej mamie.

Oliwia Bieniuk tęskni za mamą

"Każdego dnia za mamą tęsknię" - powiedziała córka Przybylskiej w udzielonym wywiadzie. Tęsknota Oliwii za mamą wydaje się silniejsza, kiedy uświadomi się, jakimi uczuciami zmarła obdarzała swoją rodzinę. Niemal każdą wolną chwilę spędzała z dziećmi oraz swoim partnerem Jarosławem Bieniukiem. Najbliżsi byli traktowani przez nią priorytetowo, czas wolny poświęcała swoim dzieciom oraz partnerowi.

Rodzina wspomina zmarłą

Jak opowiada partner Przybylskiej, cała rodzina często zbiera się przy komputerze, by pooglądać wspólnie zdjęcia z czasów, kiedy aktorka żyła. Powspominamy, popłaczemy - mówi Bieniuk, jednak dodaje także, że nie oddają się za często wspomnieniom z tego względu, że według jego słów "musimy nauczyć się żyć bez Ani".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmarła za wcześnie

Anna Przybylska urodziła się w 1978 roku w Gdyni i tam też zmarła w 2014 roku. Była aktorką filmową i serialową znaną z roli w serialu Daleko od noszy czy Złotopolscy, a także wielu ról filmowych, między innymi w filmie Kariera Nikosia Dyzmy, Lekcje pana Kuki czy Dzień Świra. Aktorka zmarła na raka trzustki. Jej córka, Oliwia Bieniuk, często jest porównywana do swojej mamy ze względu na uderzające podobieństwo. W tym roku zapowiedziano powstanie filmu na podstawie życia i śmierci aktorki.Najlepsze newsy dnia:

  1. Sparodiowali Andrzeja Dudę w reklamie! Internet oszalał
  2. Popek ostro zaczyna karierę polityczną. „Będę alfonsem tego burdelu”
  3. Polacy w „Klanie” ją kochają. Ale jej życie zamieni się w piekło
  4. Asteroida leci w kierunku Ziemi. Jackowski ujawnia co się stanie
Następny artykuł