Oliwia Bieniuk powoli wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Mimo że dziewczyna skończyła niedawno 16 lat, to już pod jej adresem kierowane są oskarżenia o operacje plastyczne. To po prostu szaleństwo i absurd.

Oliwia Bieniuk szturmem zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Wzięła również udział w kilku sesjach zdjęciowych dla znanych marek odzieżowych. Bez wątpienia nie można odmówić jej urody, jak i uroku osobistego. Jednak w Internecie pojawia się coraz więcej ludzi mówiących, że córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka już ingerowała w swoją urodę przy pomocy medycyny estetycznej.

Oliwia Bieniuk przeszła operację plastyczną?

W internecie spór oto czy młoda Oliwia jest bardziej podobna do ojca, czy do matki trwa już od dawna. Obie strony mają swoich zagorzałych zwolenników, którzy na wszelkie możliwe sposoby próbują udowodnić swoją rację. Co ciekawe, największe wątpliwości w całej tej wojnie budzą usta nastolatki, które według wielu osób były już poprawiane.

Medycyna estetyczna bez wątpienia staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Również wiele gwiazd nareszcie przyznaje się do ingerencji w swoje ciało, co jeszcze kilka lat temu było wprost nie do pomyślenia. Wszyscy zaprzeczali, jakoby kiedykolwiek korzystali z dobroci medycyny estetycznej, a porównując dawne i aktualne zdjęcia, różnica była widoczna gołym okiem.

Jednak co innego sugerować dorosłym kobietom, które w show-biznesie są od lat, że poprawiały swoją, a oskarżać o to dziecko, które ledwo skończyło 16. rok życia. Chociaż patrząc po komentarzach na wielu portalach, ludzie nie widzą w tym żadnej różnicy. Przez niektórych Oliwia nazywana jest nawet „glonojadem”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia Bieniuk nie ma łatwego życia. Odkryto wszystkie jej sekrety

Ostre słowa pod adresem córki Przybylskiej i Bieniuka

– Podobna? Z okropnej dolnej wary? Matka była delikatna – pisze jedna z internautek

– Podobieństwo do matki z pewnością, ale i widać też cechy urody pana Jarosława . Jest mieszanką cech urody.
Zadaje sobie pytanie co do ust Oliwii. Nie wyglądają na naturalne ale powiększone drogą medycyny estetycznej
To właśnie te uwydatnione usta dziewczyny, sposób bycia sprawiają ,iż Oliwia traci urok dziewczęcej delikatności i niewinności w te drugą stronę – czytamy.

– Jaki jest cel promowania tego małego glonojada? Ani ładna ani inteligentna – dodaje kolejna internautka.

Ciężko jednak brać te oskarżenia na poważnie, ponieważ raczej wątpliwe jest to, że ojciec Oliwii, Jarosław Bieniuk, pozwoliłby młodej córce na operację plastyczną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  2. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
  3. Bartosz Kurek szaleje ze szczęścia! Jego życie nieodwracalnie się zmieni
  4. Skrajne komentarze w kierunku Chylińskiej. Czym tak podpadła fanom?
  5. Księżna Kate będzie wściekła, Meghan Markle świętuje. Oto co zrobiła Elżbieta II

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?