Cudowne. Córka Przybylskiej na Open'erze wygląda wspaniale!

Cudowne. Córka Przybylskiej na Open'erze wygląda wspaniale!

Oliwia Bieniuk pojawiła się na tegorocznym Open'erze jako jedna z wzrastających gwiazd polskiego show-biznesu. Do Gdyni młoda modelka przyjechała z ukochanym ojcem, Jarosławem Bieniukiem. Na zdjęciu, którym pochwalił się były piłkarz, możemy zobaczyć, że oboje bawili się doskonale.

Bieniuk zdobyła dużą popularność przede wszystkim dzięki swej aktywności na portalach społecznościowych. Szczególnym zainteresowaniem internautów cieszy się jej konto na Instagramie, na którym bardzo chętnie publikuje kolejne fotografie.

Oliwia Bieniuk wyglądała pięknie na Open'erze

Tym razem to jednak z profilu jej ojca fani dowiedzieli się, gdzie Oliwia spędza tegoroczne wakacje. Rodzina wybrała się bowiem do Gdyni, aby wspólnie bawić na popularnym festiwalu Open'er. - Pierwszy Opener z córcią - napisał były piłkarz, publikując fotografię z Oliwią.

Co na to internauci?

Fani zgodnie przyznali, że nastolatka wyglądała na festiwalu doskonale. Przyznali także, iż coraz bardziej przypomina swoją matkę, Annę Przybylską. Bieniuk nie pokazała jeszcze na swym koncie na Instagramie żadnego zdjęcia z Open'era. Internauci mają jednak nadzieję, że już wkrótce to się zmieni. "Córka jest cudowna... Rzeczywiście odzwierciedlenie mamy"; "W pierwszej chwili myślałam, że to Ania. Córka jest kopią mamy. Cudowna" - to tylko niektóre spośród komentarzy, które znalazły się pod fotografią Jarosława Bieniuka. Jarosław i Oliwia Bieniuk Fot. Instagram/Jarosław Bieniuk Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Awantura w DDTVN, Rusin puściły nerwy! „Powinieneś się zastrzelić”
  2. Była największą gwiazdą polskiego „Top Model”. Zbiera śmieci na ulicach
  3. Edyta Górniak znalazła nową miłość. Jest młodszy od niej o 12 lat!
  4. Wybierasz czworonożnego przyjaciela na długie lata? Te rasy zostaną z Tobą na dłużej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News