Oliwia Bieniuk przejęta losem taty
youtube.com/Onet Rano
Bartłomiej Chudy - 19 Kwietnia 2019

Nagły zwrot ws. dotyczącej partnera śp. Przybylskiej. Teraz 28-latka ma kłopoty z prawnikami

Oliwia Bieniuk ma ostatnio wiele powodów do zmartwień. Jej tata, Jarosław Bieniuk, stał się głównym sprawcą domniemanego seksskandalu. Bieniuk wybronił się z zarzutu o molestowanie, a 28-letnia skarżąca go kobieta może mieć spore problemy z prawem. Właśnie pojawił się zwrot w sprawie.

Oliwia Bieniuk przechodzi przez szczególnie trudny czas. Polska żyje dziś sprawą jej taty, byłego piłkarza i męża Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk został oskarżony o brutalny gwałt na 28-letniej modelce. Okazuje się jednak, że oskarżenia się nie potwierdziły. Sylwetka kobiety wzbudza jednak wiele podejrzeń.

Oliwia Bieniuk przeżywa dramat taty. Ważą się losy Jarosława Bieniuka

Główny zainteresowany sam zgłosił się na policję. Izbę zatrzymań opuścił po dwóch dobach, ponoć po wpłaceniu sporej kaucji. Przez moment oskarżany Bieniuk był przedstawiany publicznie bez nazwiska i zakrytymi oczami. Będący pewnym swojej niewinności zaapelował jednak do prasy, by przedstawiano go tak jak dawniej.

Świat według Kiepskich, gdzie mieszka HalinkaGdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorceCzytaj dalej

Choć nie dowiedziono winy Bieniuka w sprawie gwałtu, mężczyzna usłyszał inny zarzut. Chodzi o posiadanie narkotyków. W tej kwestii byłego piłkarza mogą nie ominąć karne konsekwencje.

Mężczyzna może być jednak spokojniejszy w przypadku zarzutu o gwałt. Z drugiej strony - skarżąca 28-latka nie odpuszcza. Zostaje jednak w walce o swoje sama. Dziś dokonał się spory zwrot akcji - jej pełnomocnicy zapewniali na łamach mediów że "będą rozważali podjęcie kroków prawnych". Wiemy, że przedstawiciele kancelarii Cogents będą służyli pomocą, ale tylko do 23 kwietnia. To wyraźnie wskazuje, że od tego dnia być może jej oskarżenia zostaną wycofane. Media podają, że kobieta, jeśli chciałaby kontynuować swoją batalię, powinna szukać następnej kancelarii.

Czy to oznacza koniec sagi z zarzutem o gwałt? Niekoniecznie. Dziś prokuratura potrzebuje wciąż czasu na prowadzenie postępowania. Trwa zbieranie materiału dowodowego. Niemniej wszystkie znaki wskazują, że były piłkarz ma przewagę nad skarżącą go kobietą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

Sprawa pozostaje rozwojowa. Pozostaje czekać na orzeczenie służb, a później (ewentualnie) sądu. Chyba że sama kobieta wycofa się ze swoich oskarżeń. Jedno jest pewne - dobre imię Jarosława Bieniuka zostało nadszarpnięte. Do sprawy wrócimy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska pokazała PRZEUROCZE zdjęcie ze śp. Marią Kaczyńską. Takiej jej jeszcze nie widzieliście
  2. Anna Seniuk schudła i wygląda jak milion dolarów! Zdradziła swój sekret. Dietetycy stracą przez nią pracę
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

.Oliwia Bieniuk zaskakuje internautów. Jej zdjęcia wywołały lawinę komentarzyCzytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News