Ojciec Oliwii Bieniuk znowu W ZWIĄZKU? Chyba mamy dowód!

Ojciec Oliwii Bieniuk znowu W ZWIĄZKU? Chyba mamy dowód! Źródło: Fot. Instagram.com/jaretpalmer

Oliwia Bieniuk przeżywała trudne chwile, gdy jej ojciec rozstał się ze swoją partnerką. Teraz wygląda jednak na to, że Jarosław Bieniuk znów jest w związku! Jak zareaguje na to 16-letnia córka byłego piłkarza i co uważa o nowej partnerce ojca?

Oliwia Bieniuk zaprzyjaźniła się z poprzednią partnerką swojego ojca, Martyną Gliwińską. Była ona znacznie młodsza od swojego partnera i w pewnym momencie można było zauważyć, że Oliwia zaczyna traktować ją jak siostrę. Na pierwszy rzut oka widać było, że obie kobiety bardzo się lubią i często spędzają ze sobą czas. Niestety, rozstanie pary zmieniło panującą atmosferę. Teraz wygląda jednak na to, że Jarosław Bieniuk ponownie jest w związku. Wiele osób zastanawiało się, jak zareagują na to dzieci byłego piłkarza. Wszystko wskazuje jednak na to, że to dla nich wspaniała wiadomość.

Oliwia Bieniuk – ojciec znów w związku

Dowodem na to, że ojciec dziewczyny znów jest zakochany, miał być jego niedawny post na Instagramie. Zamieścił on zdjęcie z wycieczki rodzinnej na zimowym kuligu. Nieoczekiwanie, na fotografii obecna była... Martyna Gliwińska, z którą Bieniuk miał rozstać się kilka miesięcy temu. Zdjęcie momentalnie zniknęło z sieci, lecz internauci zdążyli je zauważyć i odnotować na nim obecność byłej partnerki mężczyzny. Czy para wróciła do siebie? Wiele wskazuje na to, że tak. Jarosław Bieniuk musiał poprzednio poukładać sobie parę spraw, bo wciąż nie potrafił dojść do siebie po śmierci Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk będzie szczęśliwa?

Wiele wskazuje na to, że rodzina Bieniuków znów może cieszyć się szczęściem. Jak twierdzą bliscy byłego piłkarza Lechii Gdańsk, zdołał on poradzić sobie ze wszystkimi problemami i dziś jest gotowy aby w pełni poświęcić się dla nowego związku. Z pewnością osobą, która bardzo ucieszy się z powrotu Martyny Gliwińskiej do rodziny, jest sama Oliwia Bieniuk. 16-latka uwielbiała spędzać czas z partnerką ojca - wielokrotnie bywały widywane razem na mieście, a jakiś czas temu wspólnie spędziły czas na festiwalu Open'er w Gdyni, skąd pochodzi Gliwińska.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Jarosław Bieniuk pozostawał w związku z Anną Przybylską przez wiele lat. Mieli razem trójkę dzieci, natomiast po śmierci artystki były piłkarz długo nie mógł ostatecznie otworzyć się na nowy związek. Spekulowało się, że to właśnie jego sentymentalne powroty do przeszłości w mediach społecznościowych były powodem rozstania z Gliwińską, lecz wygląda na to, że w końcu udało się zapomnieć o trudnych momentach. Zdjęcie pary szybko zniknęło z mediów społecznościowych, co może oznaczać, że póki co żadne z nich nie zamierza ogłaszać ponownego zawarcia związku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  4. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  5. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pomponik
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News