Oliwia Bieniuk dba o swoją obecność w Internecie. Choć piękna nastolatka głównie zajmuje się nauką, zdarza jej się czasem poinformować fanów o życiu prywatnym. Tak samo robi jej ojciec. Samotnie opiekujący się dziećmi Jarosław Bieniuk opublikował właśnie wzruszającą wiadomość. Boi się o życie dzieci.

Oliwia Bieniuk jest typową nastolatką? Wielu fanów ma odmienne zdanie. Korzysta z uroków sławy i co jakiś czas publikuje zdjęcia, wywołujące ogromne kontrowersje. Po śmierci mamy, ona i jej bracia, nie mogli się odnaleźć w nowej sytuacji. Anna Przybylska walczyła o ich prywatność, teraz Jarosław Bieniuk musi zadbać o ich bezpieczeństwo. Właśnie opublikował wzruszający apel.

Dzieci Anny Przybylskiej muszą się z tym zmierzyć. Czy Oliwia Bieniuk jest bezpieczna?

W jednym z ostatnich wpisów Jarosław Bieniuk postanowił podzielić się z fanami niepokojącą wiadomością. Opublikował zdjęcie jednego z przejść dla pieszych w Łodzi, gdzie miało dojść do tragedii. Okazuje się, że jego dzieci są związane również z miastem. Mąż zmarłej przed laty Anny Przybylskiej zauważa, że to mogło dotknąć także jego najbliższych.

– Nie jestem z Łodzi, ale mieszkałem tam przez kilka lat, urodził się tam mój najmłodszy syn. Dlatego z przerażeniem czytam – zaczął swój wpis na Instagramie Jarosław Bieniuk.

Później mężczyzna opisał druzgocącą nieudolność władz miasta, które nie mogą doprowadzić do zabezpieczenia jednego z najbardziej niebezpiecznych miejsc na mapie.

– „Przejście śmierci” – Na przejściu dla pieszych przez ul. Kopcińskiego zginęło już troje dzieci. Ostatnie w kwietniu. Mimo to, świateł nadal nie ma. I jeśli urzędnicy nie zmienią zdania, powstaną nie wcześniej niż za rok. Przyłączam się do apelu o Bezpieczne Przejście na ul. Kopcińskiego – napisał zbulwersowany mężczyzna na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Lewandowska pokazała choinkę. "Jejku, jaka piękna!"

Okazuje się, że apel Bieniuka spotkał się z ogromnym entuzjazmem. Osoby, które czytały wpis i były na miejscu zauważają, że z pewnością dojdzie do kolejnej tragedii, jeśli władze miasta nic nie zrobią z problemem. Ojciec trójki z pewnością wie, jak dużo kosztuje utrata kogoś bliskiego. Oliwia Bieniuk powinna być dumna z ojca, który walczy o bezpieczeństwo zarówno swoich dzieci, jak i mieszkańców Łodzi.

Oliwia Bieniuk
Instagram/Jarosław Bieniuk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na co zmarła Anna Przybylska? Przerażająca choroba, z którą trudno wygrać
  2. Ile nie żyje Anna Przybylska? Nie ma jej z nami już tyle lat
  3. Anna Przybylska: Czemu nie żyje? Smutny los kochanej przez miliony
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć toksycznych par, które nie powinny być razem
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku: będziecie w szoku

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOinstargarm.com

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl