Oliwia Bieniuk obmacywana za pupę! Zdjęcie w sieci, internauci oburzeni

Oliwia Bieniuk obmacywana za pupę! Zdjęcie w sieci, internauci oburzeni

Oliwia Bieniuk wzbudza ogromne zainteresowanie Polaków. Nic dziwnego, jest piękną córką zmarłej, uwielbianej Anny Przybylskiej. Ostatnio w sieci pojawiło się kontrowersyjne zdjęcie dziewczyny - była obmacywana za pupę! Internauci są oburzeni.

Oliwia Bieniuk wyrasta na piękną, młodą kobietę. Jest córką zmarłej przedwcześnie Anny Przybylskiej i jej atrakcyjnego partnera, piłkarza Jarka Bieniuka. Nic dziwnego, że wzbudza zainteresowanie i troskę w Polakach. Tym bardziej, że dziewczyna właśnie zaczęła się spotykać z chłopakiem i to, co zamieścili w sieci oburzyło internautów.

Oliwia Bieniuk... obmacywana za pupę!

Nastolatka jest wyraźnie zakochana, a jej wybrankiem został młody sportowiec. Przypominamy, że Oliwia po wakacjach wybiera się do liceum, więc jest w takim wieku, który zdecydowanie sprzyja pierwszym miłościom.
Internautów jednak bardzo zaniepokoiło zdjęcie, jakie pojawiło się na Instagramie. Widać na nim Oliwę w objęciach swojego chłopaka, co jednak oburzające... trzyma on ręce na pośladkach dziewczyny! Większość Polaków jest zdania, że tego typu treści nie powinny w ogóle znaleźć się w internecie. Myślicie, że tacie Oliwii wystarczy to, że ma z jej chłopakiem wspólną pasję, jaką jest sport, do przełamania lodów? Naszym zdaniem takie odważne zdjęcia zdecydowanie nie pomagają w nawiązaniu dobrych relacji. Oliwia Bieniuk Kontrowersyjne zdjęcie młodej pary, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katastrofa lotnicza w Polsce! Nocny dramat wstrząsnął społeczeństwem
  2. Szydło przekroczyła wszelkie granice! Była premier nie miała litości, haniebne słowa
  3. Nowe, wstrząsające fakty na temat zdrowia prezesa. Wyborcy PiS załamani
  4. Tego o waszych pupilach nie wiedzieliście! Będziecie zaskoczeni
  5. Czy to możliwe?! Najdziwniejsze hybrydy zwierząt jakie zobaczycie
Źródło: gwiazdy.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News