Tabloidy zwariowały! "Oliwia Bieniuk łajdaczy się ze znanym chłopakiem"

Tabloidy zwariowały! "Oliwia Bieniuk łajdaczy się ze znanym chłopakiem"

Oliwia Bieniuk coraz częściej gości w polskich mediach, a jej profil na Instagramie zyskuje coraz większą ilość obserwujących. Jednak jedno z jej ostatnich zdjęć narobiło niemałego zamieszania.

Oliwia Bieniuk jest córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Młodej gwieździe wiele osób wróży spektakularną karierę w show-biznesie. Często słychać również, że z każdym dniem nastolatka coraz bardziej przypomina swoją przepiękną matkę. Nie dziwi więc fakt, że mimo młodego wieku, wzięła już udział w kilku sesjach zdjęciowych. Jak się również okazało, Oliwia nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony chłopców.

Oliwia Bieniuk w ramionach znanego chłopaka

Zdjęcie Oliwii wywołało duże poruszenie w Internecie. Zamieścił je Mateusz Raduszewski, który jest synem partnera Natalii Siwiec. Chłopak zamieścił na swoim profilu instagramowym zdjęcie, gdzie przytula się z Olwią i trzyma wraz z nią córkę modelki, którą się razem opiekowali. Nie jest to ich jedyne wspólne zdjęcie, ponieważ razem wybrali się w te wakacje na festiwal muzyczny Opener. W sieci od razu pojawiły się spekulacje, że nastolatków łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Również pod zdjęciem wrzuconym przez Mateusza pojawiły się komentarze sugerujące ich związek. - Ale wy słodcy razem - czytamy. - Pasujecie do siebie idealnie - pisze jedna z internautek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mateusz bez wątpienia nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony rówieśniczek, co można zauważyć na jego poprzednich zdjęciach. Mimo wszystko trzeba przyznać, że Oliwia i Mateusz na wspólnym zdjęciu wyglądają naprawdę uroczo. Dodatkowo widać, że lubią spędzać ze sobą wspólnie czas, a tak bliska znajomość bez wątpienia może przerodzić się w coś więcej. Ich ewentualny związek bez wątpienia byłby jednym z najgłośniejszych wśród dzieci polskich gwiazd. Jednak jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat młodych. Chociaż trzeba przyznać, że co niektórzy nie podchodzą do tego tematu z takim entuzjazmem. Internauci i dziennikarze uważają, że Oliwia jeste wciąż trochę za młoda na tak bliskie relacje. - Oliwia Bieniuk łajdaczy się ze znanym chłopakiem, to chyba trochę za wcześnie - pisze internautka. - Gówniarę już ciągnie do chłopaków? Oby tak dalej i sama będzie się zajmować takim dzieciaczkiem, tylko że swoim - czytamy. fot. instagram.com  1. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  2. Polskie rasy psów. Są tak piękne, a niedługo wymrą
  3. Witold Pyrkosz pracował z Kaczyńskimi! Mało znany etap z życia aktora
  4. Dno. Słynna aktorka „M jak Miłość” właśnie została radną PiS. Haniebne słowa
  5. Księżna Kate jak KRÓLOWA?! Media oszalały
Następny artykuł