Tabloidy zwariowały! "Oliwia Bieniuk łajdaczy się ze znanym chłopakiem"

Tabloidy zwariowały! "Oliwia Bieniuk łajdaczy się ze znanym chłopakiem"

Oliwia Bieniuk coraz częściej gości w polskich mediach, a jej profil na Instagramie zyskuje coraz większą ilość obserwujących. Jednak jedno z jej ostatnich zdjęć narobiło niemałego zamieszania.

Oliwia Bieniuk jest córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Młodej gwieździe wiele osób wróży spektakularną karierę w show-biznesie. Często słychać również, że z każdym dniem nastolatka coraz bardziej przypomina swoją przepiękną matkę. Nie dziwi więc fakt, że mimo młodego wieku, wzięła już udział w kilku sesjach zdjęciowych. Jak się również okazało, Oliwia nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony chłopców.

Oliwia Bieniuk w ramionach znanego chłopaka

Zdjęcie Oliwii wywołało duże poruszenie w Internecie. Zamieścił je Mateusz Raduszewski, który jest synem partnera Natalii Siwiec. Chłopak zamieścił na swoim profilu instagramowym zdjęcie, gdzie przytula się z Olwią i trzyma wraz z nią córkę modelki, którą się razem opiekowali. Nie jest to ich jedyne wspólne zdjęcie, ponieważ razem wybrali się w te wakacje na festiwal muzyczny Opener. W sieci od razu pojawiły się spekulacje, że nastolatków łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Również pod zdjęciem wrzuconym przez Mateusza pojawiły się komentarze sugerujące ich związek. - Ale wy słodcy razem - czytamy. - Pasujecie do siebie idealnie - pisze jedna z internautek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mateusz bez wątpienia nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony rówieśniczek, co można zauważyć na jego poprzednich zdjęciach. Mimo wszystko trzeba przyznać, że Oliwia i Mateusz na wspólnym zdjęciu wyglądają naprawdę uroczo. Dodatkowo widać, że lubią spędzać ze sobą wspólnie czas, a tak bliska znajomość bez wątpienia może przerodzić się w coś więcej. Ich ewentualny związek bez wątpienia byłby jednym z najgłośniejszych wśród dzieci polskich gwiazd. Jednak jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat młodych. Chociaż trzeba przyznać, że co niektórzy nie podchodzą do tego tematu z takim entuzjazmem. Internauci i dziennikarze uważają, że Oliwia jeste wciąż trochę za młoda na tak bliskie relacje. - Oliwia Bieniuk łajdaczy się ze znanym chłopakiem, to chyba trochę za wcześnie - pisze internautka. - Gówniarę już ciągnie do chłopaków? Oby tak dalej i sama będzie się zajmować takim dzieciaczkiem, tylko że swoim - czytamy. fot. instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  2. Polskie rasy psów. Są tak piękne, a niedługo wymrą
  3. Witold Pyrkosz pracował z Kaczyńskimi! Mało znany etap z życia aktora
  4. Dno. Słynna aktorka „M jak Miłość” właśnie została radną PiS. Haniebne słowa
  5. Księżna Kate jak KRÓLOWA?! Media oszalały
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News