Oliwia Bieniuk na niezwykłym zdjęciu. Tata nie mógł się powstrzymać

Oliwia Bieniuk na niezwykłym zdjęciu. Tata nie mógł się powstrzymać

Oliwia Bieniuk pomimo swojego młodego wieku odniosła już niemały sukces. Teraz w Internecie krąży niezwykłe zdjęcie, którego autorem jest jej ojciec. Wielu internautów jest wzruszonych tym, co zobaczyli.

Oliwia Bieniuk ma już za sobą pierwsze kroki w polskim show-biznesie. Dziewczyna brała udział w sesjach zdjęciowych, a jej profile na mediach społecznościowych obserwowane przez tysiące fanów. Dodatkowej popularności dodają jej również rodzice, ponieważ Oliwia jest córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Teraz jej ojciec umieścił na swoim Instagramie niezwykłe i wzruszające zdjęcie, które zachwyciło internautów.

Oliwia Bieniuk na wzruszającym zdjęciu

Szczęśliwa rodzina to jeden z największych darów od losu, jakie dane jest nam otrzymać w życiu. Niestety wiele osób zapomina o nim, pędząc za karierą i pieniędzmi, które w dzisiejszych czasach dla dużej liczby osób stały się wartością nadrzędną. Często gwiazdy dopiero po latach zauważają, ile straciły, poświęcając się bez opamiętania rozwojowi swojej kariery. Na szczęście nie wszystkich dopada ta chora gonitwa. Pokazuje to przykład Jarosława Bieniuka, który na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, obrazujące jego uśmiechniętą twarz oraz całą trójkę jego dzieci, które powoli przygotowują się do nadchodzącego roku szkolnego. Internauci wręcz oszaleli na punkcie rodzinnego zdjęcia Jarosława Bieniuka i jego dzieci. W komentarzach nie znajdziemy hejtu, co dzisiaj potrafi zaskoczyć. Wszyscy życzą im wszystkiego najlepszego i są wzruszeni tym jakże prostym, acz niezwykłym obrazem. - Cudowne dzieciaki i extra tatuś - pisze jeden z internautów. - Dzielny facet dobro wraca, niech pan będzie szczęśliwy. Zawsze będą dumne z takiego taty tak jak ja ze swojego pozdrawiam - czytamy w komentarzach. - Super tata z Pana- gratulacje- inni ojcowie mogą z Pana brać przykład - dodaje internautka. screen instagram.com/jaretpalmer ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Wiśniewski w centrum burdy! Rzucił się na niego pijany facet
  2. Prawdziwe trzęsienie ziemi w TVN! Wściekli widzowie szturmują stację
  3. 11-letnia córka Kaczyńskiej masakruje hejtera. „Ojca ci wypuścili z pierdla?”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News